Zakład na żywo

Typer.pl / Przywodnik / Zakład na żywo

Każda osoba, która obstawia zakłady bukmacherskie powinna określić swoją strategię gry. Powinna odpowiedzieć sobie na pytanie, czy woli większe ryzyko i ewentualną stratę zainwestowanych środków, czy też potencjalnie niższą wygraną, ale z mniejszym ryzykiem utraty wszystkich pieniędzy.   

Dla tego drugiego typu graczy dobrym rozwiązaniem jest opcja Draw No Bet (DNB), czyli zakład bez remisu. 

Spis treści: 

  1. Na czym polega DNB? 

  1. Bukmacherzy z DNB 

  1. Zalety i wady zakładów bez remisu 

 

Na czym polega DNB? 

 

Zakład bez remisu zwiększa bezpieczeństwo gry, ale obniża kurs typowania. Polega jedynie na obstawieniu zwycięstwa wybranej drużyny, w przypadku remisu– cała postawiona stawka zostanie graczowi zwrócona. 

Dzięki zakładowi bez remisu typer zyskuje 

  • pełną wygraną w momencie, gdy poprawnie wskaże zwycięzcę, 

  • zwrot zainwestowanych środków w chwili remisu. 

 

Bukmacherzy z DNB 

 

Zakłady bez remisu wchodzą w zakres podstawowej oferty bukmachera. Tak naprawdę wszyscy legalni operatorzy udostępniają kursy na DNB w meczach piłki nożnej. 

Zalety i wady zakładów bez remisu 

Największą zaletą zakładów Draw No Bet jest to, że można odzyskać stawkę, kiedy kupon “nie wejdzie”. W meczu piłki nożnej mogą wygrać gospodarze, goście lub może paść remis. Typ na DNB zabezpiecza przed podziałem punktów, ponieważ wtedy gracz otrzymuje zwrot od bukmachera. Dzięki zakładowi remis- zwrot tylko jeden rezultat oznacza porażkę- wygrana przeciwnika.  

Bezpieczeństwo stawki na pewno przemawia za obstawianiem zakładów DNB. Z punktu prawdopodobieństwa to po prostu mniejsze ryzyko na utratę kapitału.  

Typ “remis – nie ma zakładu” ma jednak jedną zdecydowaną wadę. Obstawianie wygranej jednej lub drugiej drużyny zawsze oznacza niższe kursy niż granie w klasycznych zakładach 1X2. Gracz mniej ryzykuje obstawiając DNB, więc z założenia może mniej wygrać.  Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.