Przed nami emocjonujące zmagania w piłkarskiej Lidze Mistrzów! We wtorek FC Barcelona na czele z Robertem Lewandowskim zmierzy się w wyjazdowym meczu z Interem Mediolan. Z tej okazji, Fuksiarz.pl przygotował specjalną promocję dla swoich graczy o nazwie Złota Bramka, w której można wygrać nawet 10.000 zł! 

Zasady 

Aby wziąć udział w akcji, należy kliknąć „DOŁĄCZ”, znajdujące się na stronie promocji, wpłacić min. 50 zł depozytu oraz zawrzeć dwa kupony przedmeczowe: 

  • Kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i min. kursem ogólnym 3.00 za co najmniej 50 zł – jedno ze zdarzeń musi pochodzić z meczu Inter - Barcelona 

  • Kupon SOLO na strzelca pierwszego gola w meczu Inter – Barcelona za stawkę 1 zł i X groszy, gdzie X to Twój typ na minutę strzelenia pierwszej bramki w meczu 

Przykład: Kupon postawiony za stawkę 1,01 zł na Roberta Lewandowskiego jako strzelca 1. gola, oznacza typ na to, że Robert Lewandowski strzeli pierwszego gola meczu w 1 minucie. Jeśli zakład zostanie zawarty za stawkę 1,38 zł, to gracz typuje, że pierwszy gol padnie w 38 minucie meczu. 

Gracze, którzy poprawnie wytypują strzelca oraz minutę zdobycia pierwszej bramki, podzielą między siebie pulę 10.000 zł! Jeśli ta sztuka powiedziecie się tylko jednej osobie, zgarnie ona całą pulę! 

Bez względu na to, czy Twój kupon AKO będzie trafiony czy nie, jeśli dobrze wytypujesz strzelca pierwszego gola oraz minutę jego zdobycia, weźmiesz udział w grze o 10.000 zł! 

Promocja łączy się z ofertą powitalną dla nowych graczy! Jeśli ktoś zarejestruje się na Fuksiarz.pl, dołączy do promocji Złota Bramka i postawi swój pierwszy kupon AKO, który będzie spełniał warunki obu promocji, to może liczyć na zwrot do 500 zł na konto główne w ramach Zakładu bez ryzyka na start! Dodatkowo, za niespełna 2 zł można dać sobie szansę na extra 10.000 zł w ramach Złotej Bramki! 

Czas trwania 

Promocja trwa od 03.10.2022 od godz.10:00 do 04.10.2022 do godz. 20:59. 

Rejestracja 

Warunkiem wzięcia udziału w promocji, która przeznaczona jest wyłącznie dla klientów Fuksiarz, jest dokonanie prawidłowej rejestracji na stronie fuksiarz.pl. Nie masz jeszcze konta? 

 

##https://typer.pl/idz/fuksiarz##ZAREJESTRUJ_SIĘ_$$