Diego Simeone odpowiadał na pytania dziennikarzy podczas konferencji prasowej przed meczem 1/8 finału Ligi Mistrzów z Manchesterem United. Trener Atletico nie ma wątpliwości, że będziemy świadkami fantastycznego widowiska. 

O klasie przeciwnika... 

– Zdajemy sobie sprawę z potencjału Manchesteru United i z klasy rywala, z jakim zmierzymy się w walce o awans do ćwierćfinału. Są w stanie stworzyć ogromne niebezpieczeństwo i wiemy o tym, ale pozostajemy pewni siebie. 

O potencjalnym przebiegu spotkania... 

– Spodziewam się dynamicznego meczu, z elementami pressingu po obu stronach w odpowiednich momentach. Takie coś zwykle ma miejsce. Będziemy też musieli dobrze kontratakować, aby wykorzystać ewentualne błędy Manchesteru United. Musimy być w stanie odpowiednio zareagować, zależnie od tego co akurat się wydarzy. 

– Mecz, ze względu na charakterystykę obu drużyn, będzie miał różne fazy. Raz jeden zespół będzie dominować, raz drugi. Są dobrzy z kontrataków, to jest jedna z najlepszych broni także po ich stronie. Będziemy świadkami fantastycznego meczu na pięknym stadionie, który w przeszłości gościł już wielkie widowiska. 

O aktualnym sezonie... 

– To był jeden z najbardziej rozczarowujących sezonów. Szukamy alternatywnych rozwiązań i nie mam wątpliwości, że w meczu z Manchesterem United tym bardziej będziemy musieli je znaleźć. Mamy kilka spraw do załatwienia. 

Gdzie oglądać i typować? 

Mecz Manchester United vs Atletico Madryt rozpocznie się w środę o godzinie 21:00 (15.03.2022). Transmisja z meczu dostępna będzie na kanale telewizyjnym Polsat Sport Premium 1. 

Załóż konto w Superbet, postaw kupon i odbierz bonus 200 PLN za wygrany zakład na Manchester United vs Atletico Madryt.