Zakłady bukmacherskie Superbet ruszają z kolejnym projektem, który ma dostarczyć miłośnikom typowania nowej dawki doskonałych, piłkarskich emocji. Już od dziś w ofercie bukmachera dostępne będzie „SUPER REGIO”, czyli najbardziej rozbudowana oferta zakładów przedmeczowych i LIVE na rozgrywki 3 i 4 ligi. 

Superbet po raz kolejny wyróżnia się na tle konkurencji i chce być także najlepszy lokalnie. Nasz partner oferuje od dziś zakłady przedmeczowe z najszerszą ofertą na polskie rozgrywki 3 i 4 ligi oraz Puchar Polski na szczeblu centralnym i lokalnym. Dzięki współpracy z portalem regiowyniki.pl dostępna będzie także unikalna oferta zakładów live wraz z relacjami na żywo. 

Sama szerokość oferty to jednak nie wszystko. Do tej pory praktycznie żadna firma na rynku nie była skłonna do przyjmowania zakładów na pojedyncze zdarzenia z tego szczebla rozgrywkowego. Superbet nie boi się wyzwań i jest gotowy także na grę singlową. 

Zespół analityków Superbet swoją wiedzą i pracą będzie także dokładał wszelkich starań, aby SUPER REGIO były pierwszą na rynku ofertą przedmeczową na każdą kolejkę rozgrywek 3 i 4 ligi oraz Pucharu Polski na szczeblu lokalnym. 

- SUPER REGIO to dla nas ważny projekt, którym kolejny raz pokazujemy, że rozwijamy się, by wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów zakładów sportowych. Będziemy w tym zakresie wyznaczać trendy i to nas ma gonić w tym aspekcie konkurencja. Na boiskach niższych lig zbliża się piłkarska wiosna. Dołożymy swoją cegiełkę, aby była jeszcze bardziej emocjonująca – mówi Adam Lamentowicz, Prezes Superbet w Polsce. 

Wraz ze startem sezonu na niższych szczeblach piłkarskich, Superbet będzie prowadził kampanię promującą SUPER REGIO, która obejmie działania display, social media, sieć punktów sprzedaży i kanały Super Social. Na potrzeby projektu i jego promowania powstał nawet dedykowany logotyp. 

Ważnym elementem kampanii jest także współpraca z wybranymi Klubami z tego poziomu rozgrywek.  

Jeśli rozbudowana oferta na niższe ligi piłkarskie jest dla Was ciekawa, a nie macie jeszcze konta u naszego partnera, to jest to dobry moment na założenie konta w Superbet!

 

##https://typer.pl/idz/superbet##ZAREJESTRUJ_SIĘ$$