Już w sobotę emocji dostarczy nam gala Fight Exclusive Night 45. Podczas tego wydarzenia zobaczymy wiele interesujących pojedynków, a walką wieczoru będzie starcie między Cezarym Oleksiejczukiem, a Mansurem Abdurzakovem. Gdzie oglądać i typować? 

Cezary Oleksiejczuk, który wygrał siedem walk z rzędu, będzie bronił mistrzowskiego pasa kategorii półśredniej w starciu z Mansurem Abdurzakovem. Oleksiejczuk jest zdecydowanym faworytem tej rywalizacji. 

Równie interesująco zapowiadał się pojedynek niepokonanego w FEN Patryka Duńskiego z reprezentantem Niemiec, Karomatullo Sufievem. Przeciwnik Polaka doznał kontuzji, dlatego jego miejsce zastąpi debiutujący w zawodowym MMA, Magomed Tsitsaev. 

Niepokonany Kamil Wojciechowski tym razem wziął sobie za cel dużo bardziej doświadczonego rywala, jakim bez wątpienia jest Joel dos Santos. Brazylijczyka w przeszłości mogliśmy oglądać w federacji Oktagon MMA.  

Karta walk FEN 45: 

Walka wieczoru 

77,1 kg.: Cezary Oleksiejczuk (10-2) vs Mansur Abdurzakov (9-3) – o pas 

Karta główna 

70,3 kg.: Damian Rzepecki (3-0) vs Konrad Furmanek (5-4)

70,3 kg.: Krzysztof Dobrzyński (7-5-1) vs Giorgi Esiava (6-2) 

70,3 kg.: Patryk Duński (9-5-1) vs Karomatullo Sufiev (8-1) 

71,2 kg.: Bartosz Botwina vs Wojciech Konopiński – pojedynek w K-1 

120,2 kg.: Patryk Masiak (0-0) vs Nikola Milanović (0-1) 

81,2 kg.: Robert Krasoń vs Dawid Siek – pojedynek w K-1 

77,1 kg.: Bartłomiej Dragański (3-0) vs Marcin Grześkowiak (3-0) 

70,3 kg.: Patryk Dubaczyński vs Adam Kowalski – pojedynek amatorski 

Gdzie oglądać i typować? 

Początek gali FEN 45 w Ząbkach 11 marca o godzinie 19:00. Transmisja dostępna będzie w Polsat Sport Fight oraz Super Polsacie. My to wydarzenie typujemy u bukmachera STS, który oferuje atrakcyjne kursy i szeroką ofertę.

 

##https://typer.pl/idz/sts##ZAREJESTRUJ_SIĘ_$$