Już tylko osiem drużyn zostało w walce o mistrzostwo świata! Ćwierćfinały dostarczą nam niewątpliwie wiele emocji, ale to także dobra okazja do obstawienia jakiegoś kuponu. Przed nami cztery mecze, więc przygotowaliśmy cztery typy na każdy z nich. Sprawdź naszą propozycję. 

Chorwacja – Brazylia (piątek, godz. 16:00) 

Chorwaci nieco wymęczyli wygraną z Japonią w 1/8 finału. O zwycięstwie zadecydowała seria rzutów karnych, a w niej lepiej radzili sobie zawodnicy Zlatko Dalicia. W piątek zagrają z przeciwnikiem z najwyższej półki, a mianowicie z Brazylią. Canarinhos są jednym z głównych kandydatów do triumfu na tym turnieju, a swoją wielką formę udowodnili przed kilkoma dniami, gdy rozbili Koreę Południową 4:1. W ćwierćfinale tylko Brazylijczycy mogą sobie zrobić pod górkę, bo umiejętnościami przewyższają oni znacznie swoich przeciwników. Typujemy zwycięstwo Brazylii w regulaminowym czasie gry. 

NASZ TYP: ZWYCIĘSTWO BRAZYLII (KURS 1,38) 

Holandia – Argentyna (piątek, godz. 20:00) 

Zapowiada się bardzo wyrównany pojedynek, bez oczywistego faworyta. Holandia wygląda naprawdę solidnie i nawet kiedy nie grała jakiejś wybitnej piłki, udawało się jej zdetronizować rywala, choć z tak mocną drużyną jak Argentyna na tym mundialu jeszcze się nie mierzyła. Wszyscy fani reprezentacji dowodzonej przez Leo Messiego marzą o jej triumfie, ale dopiero teraz zaczynają się dla niej prawdziwe schody. Jak mawiał klasyk, na tym etapie nie ma już słabych drużyn, a Holandia przecież też ma aspiracje na tytuł. Przewidujemy, że jednym i drugim uda się znaleźć drogę do bramki przeciwnika.  

NASZ TYP: OBIE DRUŻYNY STRZELĄ GOLA (KURS 1,98) 

Maroko – Portugalia (sobota, godz. 16:00) 

Maroko przebojem awansowało do ćwierćfinału mistrzostw świata i na pewno ma wielkie chęci, by dalej śrubować ten wynik. Marokańscy kibice szaleją z radości, a w dużych miastach dochodzi do zamieszek. Lwy Atlasu w swoich meczach są bardzo efektywni, mają swój sposób na grę, który polega na oddaniu inicjatywy przeciwnikom. Hiszpanie nie potrafili ich zaskoczyć, więc odpali w poprzedniej rundzie. Jak poradzi sobie Portugalia? Mam wielkie przeczucie, że po wysokiej wygranej ze Szwajcarią (6:1), Portugalczycy pójdą za ciosem i zameldują się w półfinale mundialu.  

NASZ TYP: ZWYCIĘSTWO PORTUGALII (KURS 1,70) 

Anglia – Francja (sobota, godz. 20:00) 

Na poprzednim mundialu Anglicy, jak się zwykło mówić, zajęli najgorsze miejsce dla sportowca, ponieważ ukończyli tamten turniej na czwartej lokacie. Na Euro 2020 z kolei przegrali w finale w rzutach karnych. Mają więc niemałego pecha lub też czasem brakuje im zimnej krwi. Czy ten mundial będzie dla Anglii przełomowy? Nie wiadomo, ale na pewno są w stanie osiągnąć każdy wynik. Bukmachery w tym ćwierćfinale w roli delikatnego faworyta stawiają Francuzów, ale nam wydaje się, że warto skorzystać z nieco wyższego kursu na awans Anglików. Na pewno spotkają się dwie niesamowite drużyny, ale instynkt podpowiada awans podopiecznych Southgate’a.  

NASZ TYP: AWANS ANGLII (KURS 2,09) 

Gdzie oglądać i typować? 

Mecze Mistrzostw Świata są transmitowane w Telewizji Publicznej oraz na stronie sport.tvp.pl. Wszystkie podane przez nas kursy zaczerpnęliśmy od bukmachera Fortuna, który oferuje atrakcyjną i szeroką ofertę. To również tam będziemy typować. Nasz kupon znajdziecie TUTAJ. Nie masz jeszcze konta?

 

##https://typer.pl/idz/fortuna##ZAREJESTRUJ_SIĘ_$$