Bukmacher BETFAN oraz TVP Sport połączyli siły i stworzyli zupełnie nowy projekt, jakim jest Menedżer 2022, działający na tej samej zasadzie, co ligi fantasy. Stwórz swój klub, wybierz skład i dołącz do naszej ligi Typer.pl. Dla najlepszych zawodników czekają bonusy, zależne od ilości graczy! 

Część z Was gra w naszej lidze Fantasy Premier League, w której do wygrania jest oryginalna piłka “Premier League Academy” od Nike. Teraz czas na podobną akcję, tym razem związaną z Mistrzostwami Świata w Katarze. BETFAN wspólnie z TVP Sport przygotował Menedżera 2022 z okazji Mistrzostw Świata w Katarze, działającego na niemalże identycznej zasadzie, co ligi fantasy.  

Chcesz mieć w składzie Roberta Lewandowskiego, Leo Messiego i Cristiano Ronaldo? W tej grze wszystko jest możliwe! Na start otrzymujecie budżet 90 milionów wirtualnych euro, za które musicie wybrać 15 zawodników, którzy będą zdobywać dla Was punkty. Ci, co znają zasady, na pewno się w tym połapią, a nowych graczy odsyłam do poradnika, znajdującego się TUTAJ. 

Utworzyliśmy naszą autorską ligę “Typer”, do której Was serdecznie zapraszamy. Prawdopodobnie dla najlepszych graczy przygotujemy bonusy (do wykorzystania w BETFAN). Wszystko zależy od ilości chętnych! Także spieszcie się i dołączajcie do rywalizacji, by jeszcze mocniej przeżywać piłkarskie emocje związane z mundialem. Kod ligi to: a7bebef2.  

W Fantasy Premier League gramy ligę Head-to-Head, więc na mundial pykniemy sobie klasyczną! 

 

LIGI KLASYCZNE: 

- Zasady rywalizacji w ligach klasycznych pozostają pozostają takie same, czyli po siedmiu kolejkach poznamy najlepszych menedżerów, 

- Po fazie grupowej (jeśli liga będzie liczyć co najmniej 16 zespołów) zostanie uruchomiona faza pucharowa, 

- Przeciwników w kolejnych etapach poznamy na dzień przed rozpoczęciem meczów danej rundy, 

- W przypadku tej samej liczby punktów o awansie do kolejnej rundy decyduje w pierwszej kolejności liczba punktów w klasyfikacji generalnej. W przypadku gdy i tutaj liczba punktów będzie taka sama, wówczas decyduje najwyższa liczba punktów w jednej kolejce ze wszystkich rozegranych rund. Jeżeli i tutaj będzie podobnie, wówczas decyduje reguła pierwszeństwo - wygrywa ten, kto założył wcześniej drużynę. 

- Tym samym w klasycznej lidze w konkursie Menedżer 2022 możemy mieć dwóch laureatów, chyba że jeden zespół wygra rywalizację i w lidze klasycznej zwykłej, i w lidze klasycznej z systemem pucharowym. 

Rejestracja 

Link do Menedżera 2022 znajdziecie TUTAJ. Jeśli nie masz jeszcze konta w BETFAN, możesz je utworzyć, klikając guzik na dole. Czekamy na Was w naszej lidze!

 

##https://typer.pl/idz/betfan##ZAREJESTRUJ_SIĘ_$$