Kylian Mbappe oprócz tego, że jest kapitalnym zawodnikiem, coraz częściej daje po sobie poznać, że bardzo lubi prowokować. W przerwie meczu z Auxerre francuski napastnik wykonał wulgarny gest w kierunku rywala.

W tym sezonie o Mbappe jest głośno w mediach nie tylko z powodu jego dokonań na boisku, ale także za sprawą niesportowych zachowań. W jednym ze spotkań obrażony Francuz przestał uczestniczyć w akcji ofensywnej, a innym razem miał ogromne pretensje do Achrafa Hakimiego, że ten nie podał mu piłki.

Gwiazdor Paris Saint-Germain w ten weekend przypomniał o sobie, gdy w przerwie meczu z Auxerre, odwrócił się do którejś z osób i zaczął potrząsać swoim kroczem. Prawdopodobnie ten gest był skierowany do Kaysy Ruiza-Atila, który wcześniej miał coś powiedzieć w jego kierunku. Wszystko widać na filmiku poniżej.

Ostatecznie PSG wygrało to spotkanie 5:0, a Mbappe raz trafił do siatki. To była jego 19 bramka w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach. Francuz ma na koncie także 5 asyst.