BETFAN prężnie pracuje nad samorozwojem, czego efektem jest zupełnie nowa oferta powitalna. Bukmacher zmienił podejście i zrezygnował z wieloczęściowego pakietu na rzecz jednej promocji, która jest prosta do zrozumienia i bardzo korzystna dla klientów, czyli wpłać 150 PLN i odbierz 450 PLN na grę! 

Do tej pory oferta składała się z trzech elementów: cashbacku, freebetu oraz bonusu od 2. depozytu. Nowa promocja powitalna to bonus 200% od pierwszego depozytu aż do 300 zł! Dzięki temu nowy klient BETFAN może przy wpłacie min. 150 zł odebrać aż 450 zł na grę. 

Jak możesz odebrać bonus powitalny? 

  1. Zarejestruj się w BETFAN z kodem promocyjnym TYPERPL i wpłać min. 50 zł. 

  1. Automatycznie na Twoje konto trafi bonus 200% od pierwszej wpłaty. Maksymalna kwota bonusu to 300 zł (w przypadku pierwszej wpłaty o wartości min. 150 zł). 

  1. Wykorzystaj w dowolny sposób wpłacone środki poprzez postawienie jednego lub kilku kuponów (co ważne - nie ma żadnych wymogów odnośnie wykorzystania depozytu! można zatem zagrać dowolne kupony o dowolnych kursach i liczbie zdarzeń). Kiedy wszystkie kupony zagrane za wpłacone środki zostaną rozliczone, bonus zostanie odblokowany i będziesz mógł za niego zagrać. 

  1. Wykorzystaj bonus poprzez postawienie dowolnej liczby kuponów o łącznej stawce równej kwocie otrzymanego bonusu. Warunki obrotu bonusem: min. 2 zdarzenia na kuponie, kurs ogólny min. 3.0. To wszystkie warunki, jakie trzeba spełnić! Prawda, że jest ich mało?  

  1. Po wykorzystaniu całości bonusu wygrane środki zostaną przeniesione na saldo główne i będą możliwe do wypłaty. 

Termin ważności bonusu wynosi 14 dni i biegnie od momentu jego przyznania (czyli od momentu dokonania pierwszej wpłaty). W tym czasie gracz musi obrócić zarówno depozytem, jak i bonusem.  

Czym wyróżnia się nowa oferta? 

  • łatwa do zrozumienia 

  • proste warunki obrotu 

  • wysoka kwota bonusu w stosunku do depozytu 

  • możliwość łączenia oferty z promocjami tymczasowymi 

  • znacznie więcej szans na wygraną 

Rejestracja    

Warunkiem skorzystania z nowej oferty powitalnej, która przeznaczona jest wyłącznie dla klientów BETFAN, jest dokonanie prawidłowej rejestracji na stronie betfan.pl. Nie masz jeszcze konta?

 

##https://typer.pl/idz/betfan##ZAREJESTRUJ_SIĘ_$$