Czas na absolutny hit kolejki w PlusLidze, a więc starcie do tej pory niepokonanej Asseco Resovii Rzeszów z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Czy Kędzierzynianom uda się wywieść z Rzeszowa komplet punktów? Gdzie oglądać i typować to spotkanie? 

Jest to wymarzony początek sezonu w wykonaniu Asseco Resovii. Kibice z województwa podkarpackiego czekali na taki start od dobrych kilku lat. W tym momencie podopieczni Giampaolo Medeiego mają na swoim koncie komplet zwycięstw i w lidze wyprzedza ich tylko Jastrzębski Węgiel. 

– Drużyna z Rzeszowa świetnie rozpoczęła sezon. Jest na razie nie do zatrzymania. Spróbujemy po prostu zagrać, jak najlepiej i zatrzymać ich wspaniałą serię. Bodajże sześciu spotkań bez porażki – mówił przed spotkaniem kapitan ZAKSY, Aleksander Śliwka.  

– Jedziemy bojowo nastawieni. Zdajemy sobie sprawę, że Rzeszów jest w świetnej formie. My też gramy coraz lepiej. Myślę, że szykuje się wspaniałe widowisko. Nasza forma powoli rośnie. Liczymy na korzystny rezultat w najbliższym spotkaniu – dodał reprezentant Polski. 

W najbliższym czasie prawdziwy sprawdzian przed rzeszowską ekipą, czyli dwa pojedynki z teoretycznie najlepszymi drużynami ligi. Po środowym meczu z ZAKSĄ Kędzierzyn Koźle, Asseco Resovia Rzeszów w sobotę zagra z Jastrzębskim Węglem.  

Wszystkie poprzednie spotkania między Resovią a ZAKSĄ padały łupem drużyny z Kędzierzyna Koźla. Czy tym razem znów okaże się lepsza? Może być różnie, ponieważ siatkarze dowodzeni przez Tuomasa Sammelvuo już w tym sezonie dwukrotnie przegrywali i to dość niespodziewanie, musząc uznać wyższość Warty Zawiercie i Stali Nysa. 

– Przed nami kolejny trudny mecz – powiedział Marcin Janusz, rozgrywający trójkolorowych.  Skupiamy się na graniu. Jaki wynik osiągniemy? Zobaczymy. Na pewno mamy potencjał, żeby bić się z najlepszymi. Nie będzie łatwo. Widać jak liga jest mocna. 

Gdzie oglądać i typować? 

Początek meczu Asseco Resovia Rzeszów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w środę, 2 listopada o godzinie 21:00. Transmisja dostępna będzie w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. My to spotkanie typujemy u bukmachera Fortuna, który oferuje szeroką i atrakcyjną ofertę na siatkówkę. Nie masz jeszcze konta?

 

##https://typer.pl/idz/fortuna##ZAREJESTRUJ_SIĘ_$$