Takie wiadomości lubimy Wam przekazywać! Rozpoczęliśmy współpracę afiliacyjną z Betters. Ten stosunkowo nowy bukmacher na polskim rynku prężnie się rozwija i wciąż pozyskuje nowych klientów. Z tego artykułu dowiecie się, co oferuje Betters i dlaczego warto tam grać. 

Ciągły rozwój i chęć stworzenia idealnej platformy do przeżywania sportowych emocji są domeną Betters. Marka nieustannie dostosowuje się do potrzeb swoich klientów, a sport jest rzeczą, która utożsamia bukmachera z typerami. Nowi gracze w Betters mogą liczyć na szereg bonusów i promocji, które spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Przedstawiamy wam pakiet powitalny.  

Freebet za weryfikację 

Pierwszy bonus możesz otrzymać jeszcze zanim wpłacisz jakikolwiek depozyt! Wystarczy, że zarejestrujesz się w Betters (założysz konto stałe) i wyrazisz wszystkie zgody na komunikację marketingową. Po spełnieniu warunków dostaniesz freebet 5 PLN! 

Freebet startowy do 40 PLN 

Dokonaj depozytu i postaw kupon. Od razu po zawarciu zakładu otrzymasz freebet w wysokości 200% stawki brutto, do 40 PLN, na którego wykorzystanie masz aż 72 godziny. By nim obrócić, wystarczy, że obstawisz zakład SINGIEL lub KOMBI z minimalnym kursem całkowitym 1.8.  

Cashback 300 PLN 

Typerzy uwielbiają Cashbacki, dlatego Betters nie mógł przejść obok tego faktu obojętnie i przygotował dla Was banalnie prosty zwrot pieniędzy za drugi lub kolejny zakład zawarty po założeniu konta. Jeśli Twój kupon będzie przegrany, otrzymasz bonus o równowartości 100% kwoty stawki netto do 300 PLN. Gdy twój zakład wejdzie, możesz liczyć na bonus o równowartości 50% kwoty stawki netto do 150 PLN. 

Tygodniówka+ 

Systematyczność w Betters popłaca. Za obstawianie zakładów od poniedziałku do niedzieli (KOMBI z min. kursem 2.0 oraz za min. stawkę 20 PLN) otrzymasz bonus, którego wielkość będzie zależeć od ilości dni, w które obstawiałeś. Dzięki regularnej grze możesz liczyć nawet na 350 PLN bonusu miesięcznie. 

RaiseBET, czyli zwiększ wygraną dwukrotnie 

Według wielu typerów to jedna z najciekawszych promocji przygotowanych przez tego bukmachera. Im więcej zdarzeń wejdzie Ci na kuponie, tym większą otrzymasz wygraną. Obstaw zakład KOMBI składający się z min. 5 typów po min. kursie 1.25, a twoja wygrana może wzrosnąć nawet o 120%! 

Happy Hours 

W tym wypadku warto korzystać z telefonu i mieć włączoną subskrypcję SMS od Betters, dzięki której będziesz otrzymywał powiadomienia o starcie promocji Happy Hours, organizowanej przynajmniej raz w tygodniu! Warunki promocji za każdym razem są inne, ale niezmienne jest to, że możesz zgarnąć freebet lub bonus, dlatego miej telefon przy sobie.  

Betters serwuje emocje w każdy wtorek 

Tenis to jeden z najpopularniejszych sportów na świecie. W Polsce tę dyscyplinę popularyzuje Iga Świątek, a wielbicieli tenisa z każdym dniem przybywa. W Betters możesz dostać freebet 20 PLN, typując tylko tenisowe zdarzenia (zakład KOMBI, stawka co najmniej 50 PLN, minimum 3 selekcje oraz łączny kurs co najmniej 2.5). Promka obowiązuje tylko we wtorki! 

Freebet 50/50 

Jeśli masz trochę farta, to ta promocja jest właśnie dla Ciebie. Zarejestruj się w Betters, wpłać dowolną kwotę na konto, a jeśli okażesz się 50-tym kolejnym graczem, który dokonał rejestracji, otrzymasz freebet 50 PLN! Masz aż 30 dni na jego wykorzystanie (kupon SOLO lub KOMBI z min. kursem 1.8).  

eWEEKEND 

Jesteś fanem e-sportu i tylko takie zakłady obstawiasz? Świetnie trafiłeś, ponieważ omawiany bukmacher stworzył promocję, w której za postawienie podczas weekendu kuponu KOMBI (min. 3 selekcje, minimalny kurs selekcji 1.25) z salda głównego na zdarzenia z oferty e-sportowej, otrzymasz bonus 30 PLN.  

Znajoma kasa 

Analizowanie i typowanie sportowych wydarzeń wraz z kolegami jest świetną atrakcją. Obróć kwotą min. 250 PLN i zacznij zapraszać swoich znajomych do gry w Betters. Jeśli spełnicie warunki promocji, zyskasz nawet 350 PLN na grę. 

safeBET 

Ty, jeden masz ci znowu nie wszedł? W Betters to nic straconego, ponieważ bukmacher udostępnia opcję safeBET, dzięki której i tak możesz otrzymać wygraną. Jeśli twój kupon spełni warunki (7 selekcji po min kursie 1.25, kurs całkowity kuponu min. 100) i jedno zdarzenie nie wejdzie, twój zakład zostanie rozliczony wg kursu 2.0 (tj. dwukrotność stawki netto). 

Dlaczego warto wybrać Betters? 

Oprócz licznych atrakcyjnych promocji bukmacher oferuje także szeroką ofertę na zakłady z kilkudziesięciu różnych dyscyplin sportowych. Lubisz obstawiać mniej popularne w Polsce sporty? Znasz się na łucznictwie, kabaddi czy krykiecie? W Betters możesz śmiało typować zdarzenia z tych dyscyplin. Dodatkowo na stronie buka znajdziesz szereg sportów wirtualnych, które można grać 24/7. Oczywiście marka przygotowała również swoją aplikację mobilną, którą bez problemu możesz pobrać na swój telefon.  

Rejestracja

Żeby skorzystać z pełni możliwości, jakie oferuje Betters, musisz założyć konto stałe. Zarejestruj się z kodem TYPER, używając guzika poniżej i ciesz się z gry u naszego partnera. Nie mamy wątpliwości, że nasza współpraca będzie zyskiwać na znaczeniu z każdym kolejnym miesiącem. Śledź na bieżąco naszą stronę, by nie ominęła Cię żadna promocja od Betters. 

 

##https://typer.pl/idz/betters##ZAREJESTRUJ_SIĘ_$$