Zbliżą się piąta kolejka zmagań w piłkarskiej Lidze Narodów. Oczywiście nie możemy się doczekać meczu reprezentacji Polski, ale pozostałe spotkania także zapowiadają się ekscytująco! Przygotowaliśmy dla Was pięć typów o całkowitym kursie 6,24. Sprawdź naszą propozycję. 

Polska – Holandia (22.09.2022, godz. 20:45) 

W poprzednim meczu pomiędzy naszą reprezentacją a Holandią padły cztery bramki. Spotkanie było wówczas bardzo otwarte i tym razem również się na takie zapowiada. Biało-Czerwoni mają duży potencjał w ofensywie i raczej powinni znaleźć drogę do bramki przeciwnika. Holendrzy są zawsze mocni, dlatego, jeśli dojdzie do wymiany ciosów - worek z golami może zostać rozwiązany. 

NASZ TYP: OBIE DRUŻYNY STRZELĄ (KURS 1,67) 

Francja – Austria (22.09.2022, godz. 20:45) 

Dla podopiecznych Didiera Deschampsa ten pojedynek to być albo nie być w dywizji A Ligi Narodów w przyszłym sezonie. Francuzi grają w ostatnich miesiącach dużo poniżej oczekiwań, po czterech meczach mają zaledwie dwa punkty na koncie i w przypadku porażki z Austrią, zostaną zdegradowani do niższej dywizji. Austria to mocny rywal, ale wydaje nam się, że “Trójkolorowi” są w stanie ją ograć. Tym bardziej, że zagrają z nożem na gardle.  

NASZ TYP: ZWYCIĘSTWO FRANCJI (KURS 1,41) 

 

Belgia – Walia (22.09.2022, godz. 20:45) 

Jeśli Belgia chce myśleć o awansie do fazy play-off Ligi Narodów, musi dzisiaj wygrać, zadanie nie będzie jednak łatwe. Walia zajmuje ostatnie miejsce w grupie i bez wątpienia zagra na sto procent, by przedłużyć nadzieje o pozostaniu w najwyższej dywizji. W pierwszym meczu między tymi drużynami padł remis 1-1, jak będzie tym razem? Obstawiamy zwycięstwo Belgów. 

NASZ TYP: ZWYCIĘSTWO BELGII (KURS 1,38) 

Niemcy - Węgry (23.09.2022, godz. 20:45) 

Węgrzy zajmują pozycję lidera w grupie, w której występują również Niemcy, Anglicy i Włosi. Taki stan rzeczy to niemalże sensacja, ale czy będzie on trwał wiecznie? Po ostatniej wygranej 4-0 z Anglią na wyjeździe atmosfera w węgierskiej szatni musi być kapitalna. Tak samo wśród kibiców Madziarów. W piątek przyjdzie im się zmierzyć z Niemcami w Lipsku, a tam o punkty będzie piekielnie ciężko. 

NASZ TYP: ZWYCIĘSTWO NIEMIEC (KURS 1,28) 

Hiszpania - Szwajcaria (24.09.2022, godz. 20:45) 

To będzie wyrównany mecz, ale przeczucie każe nam skorzystać z niezłego kursu na reprezentację Hiszpanii. Obie ekipy szlifują swoją formę przed zbliżającym się Mundialem. Pierwszy mecz przeciwko Szwajcarii zawodnicy Luisa Enrique wygrali 1-0. Życzylibyśmy sobie, żeby sobotnie spotkanie zakończyło się podobnym rezultatem, bo typujemy wygraną Hiszpanów. 

NASZ TYP: ZWYCIĘSTWO HISZPANII (KURS 1,50) 

Gdzie oglądać i typować? 

Wszystkie wymienione mecze możecie oglądać na kanałach Polsatu Sport. Mecz Polska vs Holandia będzie także transmitowany w Telewizji Polskiej oraz na stronie sport.tvp.pl. Podane przez nas kursy zaczerpnęliśmy od bukmachera Fortuna. Nie masz jeszcze konta?

 

##https://typer.pl/idz/fortuna##ZAREJESTRUJ_SIĘ$$