Superbet wystartował z nową ofertą powitalną, w której możesz odebrać aż 3 754 PLN za założenie konta! Przedstawiamy szczegóły akcji “Super Start”.  

SUPER START! 

Zagraj w SUPER drużynie i odbierz: 

1. Cashback do 3500 PLN 

2. Bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN + extra bonus 34 PLN 

3. Bonus za pobranie aplikacji 20 PLN 

ZAREJESTRUJ SIĘ ONLINE 

Bonusy powitalne mogą otrzymać wyłącznie nowo zarejestrowani Gracze w Superbet. Załóż konto i zaakceptuj ofertę powitalną Superbet! 

ZRÓB PIERWSZY DEPOZYT 

W ciągu 14 dni od akceptacji oferty powitalnej złóż swój pierwszy depozyt na minimalną kwotę 20 PLN i zgarnij bonus 100% od pierwszej wpłaty do 200 PLN. 

CIESZ SIĘ DODATKOWYM BONUSEM 

Dla klientów, którzy zarejestrowali się i dokonali minimalnego depozytu na kwotę 50 PLN, czeka dodatkowy Freebet w wysokości 34 PLN. Bonus zostanie przyznany w ciągu 48h od momentu pierwszej wpłaty. 

GRAJ PRZEZ TYDZIEŃ BEZ RYZYKA 

Twój pierwszy depozyt aktywował Tydzień bez ryzyka i przez 7 dni możesz grać bez obawy o przegraną. Jeśli zabraknie Ci szczęścia i swój pierwszy tydzień aktywności zakończysz na „minusie" Superbet zwróci Ci przegraną kwotę w formie Bonusu do 3500 PLN! 

POBIERZ APLIKACJĘ I ODBIERZ DODATKOWY BONUS 

Pobierz aplikację mobilną Superbet w ciągu 7 dni od momentu złożenia pierwszego depozytu, zaloguj się i odbierz dodatkowy Freebet w wysokości 20 PLN.  

OBRÓT BONUSEM? TO NIE MUSI BYĆ TRUDNE! 

Jak obrócić bonusem CASHBACK DO 3500 PLN? 

Wystarczy zaledwie dwukrotny obrót z minimalnym kursem kuponu 1.8! Dodatkowo zakłady zagrane ze środków depozytowych oraz stawki ze wszystkich kuponów (także przegranych) wliczają się do obrotu bonusem! Na wykonanie obrotu masz 10 dni. 

Jak obrócić bonusem DO 200 PLN NA START? 

Podobnie jak w przypadku bonusu Cashback wystarczy zaledwie dwukrotny obrót z minimalnym kursem kuponu 1.8! Na wykonanie obrotu masz również 10 dni. 

Freebet za POBRANIE APLIKACJI i EXTRA 34 PLN 

Freebety nie wymagają żadnego obrotu, a to, co wygrasz, możesz od razu wypłacić!

 

##https://typer.pl/idz/superbet##ZAREJESTRUJ_SIĘ$$