Jest nam niezwykle miło ogłosić, że nawiązaliśmy współpracę afiliacyjną z najmłodszym bukmacherem na rynku! Przedstawiamy Wam jego sylwetkę, a także wskazujemy elementy, które wyróżniają go na tle konkurencji. Jesteśmy przekonani, że ta kooperacja umożliwi nam wspólny rozwój. Przed Wami GO+bet! 

Go+bet to najmłodszy bukmacher na rynku 

Obok tego bukmachera nie mogliśmy przejść obojętnie. GO+bet to nowy gracz na rynku, który swoim nieszablonowym pomysłem chce wyróżnić się na tle konkurencji. Jego zespół składa się z doświadczonych pracowników, będących równocześnie miłośnikami sportu, e-sportu i rozrywki. 

#ZmieniamyZasadyGry to slogan, pod którym działalność prowadzi firma i nie jest on tylko pustym hashtagiem. GO+bet chce stworzyć bukmachera, jakiego brakuje na polskim rynku, takiego, u którego będą chcieli grać wszyscy.  

Sponsor uznanych marek 

Pomimo stosunkowo krótkiej aktywności na rynku, GO+bet już zdążył zostać sponsorem takich klubów piłkarskich jak: 

- Chrobry Głogów (logo buka widnieje na centralnej części koszulek meczowych) 

- Wisła Kraków (Pierwsze efekty kooperacji będzie można zobaczyć już niebawem) 

- Korona Kielce (logo zostało zamieszczone na spodenkach drużyny) 

- Puszcza Niepołomice (logo na lewym rękawku, a także spodenkach niepołomickiego klubu) 

Oprócz tego GO+bet jest sponsorem drużyny rajdowej GO+bet Rally Team, a więc zespołu występującego w Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.  

Michał Listkiewicz pierwszym ambasadorem 

Zaledwie miesiąc internetowej działalności wystarczył, by twarzą bukmachera w mediach społecznościowych i kampaniach marketingowych został były prezes PZPN’u i międzynarodowy sędzia piłkarski - Michał Listkiewicz!  

Współpraca między ambasadorem a firmą jest nakierowana na tworzenie wielu materiałów sportowych, a także promocji bukmacherskich. Listkiewicz ma ciągle napięty grafik, bo często występuje w roli eksperta w programach piłkarskich. 

Atrakcyjne bonusy 

Przyjrzyjmy się, jakie atrakcje przygotował GO+bet dla swoich nowych klientów, a niektóre z nich są naprawdę kozackie! Oto one: 

- Cashback do 1000 PLN (minimalna stawka 20 PLN, maksymalny kurs 10) 

- Gra bez podatku 24/7 (Kupon z min. 3 zdarzeniami, gdzie każde z nich ma min. kurs 1.20) 

- Freebet z okazji twoich urodzin 25 PLN (minimalny kurs, żeby nim zagrać to 2.0) 

- Długość na znaczenie (im więcej zdarzeń na kuponie, tym więcej dodatkowych środków do twojej wygranej) 

- Przyjdź z kolegami (zaproś do gry znajomego, a obaj dostaniecie po 50 PLN we freebecie) 

Na szczególne wyróżnienie zasługują dwie poniższe: 

- CashOut+. Chcesz wypłacić pieniądze ze swojego kuponu? Skorzystaj aż z trzech opcji zaproponowanych przez bukmachera:

  • Częściowy CashOut - możesz skorzystać z tej opcji dla wybranej przez siebie części stawki 

  • Auto CashOut - możesz dokonać ustawienia odpowiedniego limitu, po którego osiągnięciu dokona się rozliczenie kuponu 

  • Częściowy Auto CashOut - możesz ustawić tę opcje Auto CashOut dla wybranej przez siebie części stawki. 

- Edytuj kupon. Postawiłeś kupon, ale w międzyczasie chciałbyś coś w nim zmienić? GO+bet Ci to umożliwi zarówno na zakładach przedmeczowych, jak i live! 

Opcję „Edytuj kupon” możesz wykorzystać w na kilka sposobów: 

  • Dodawanie selekcji 

  • Zamiana selekcji 

  • Usunięcie selekcji 

  • Zmiana typu zakładu 

  • Zwiększenie stawki zakładu 

Bogata oferta zakładów 

Siła GO+bet’u to nie tylko atrakcyjne bonusy, ale również szeroka oferta zakładów. Piłka nożna jest najchętniej oglądanym i obstawianym sportem, dlatego bukmacher stanął na wysokości zadania i umożliwia typowanie rozgrywek futbolowych w ponad 40 krajach! Oferta na koszykówkę, siatkówkę i tenis również jest zadowalająca.  

Jeśli jesteś pasjonatem e-sportu albo lubisz bawić się w zakłady wirtualne i gry karciane, na pewno znajdziesz swoje miejsce u tego bukmachera. Obstawiasz tylko zakłady live? Przejrzysta strona bez wątpienia przypadnie Ci do gustu, byś mógł grać na żywo w najlepszy możliwy sposób.  

Aplikacja  

Jesteś przywiązany do swojego telefonu i często bywasz poza domem? W GO+becie możesz pobrać funkcjonalną aplikację mobilną ze strony bukmachera i cieszyć się z całym wachlarzem możliwości w jednym miejscu.  

Typer.pl x GO+bet 

Bukmacher działa online zaledwie od kwietnia br., a już znalazł uznanie w oczach wielu typerów. Z czasem marka na pewno będzie się prężnie rozkręcać, a my jako perspektywiczny portal o tematyce sportowo-bukmacherskiej bardzo cenimy sobie możliwość współpracy i wspólnego rozwoju. Przed nami ciekawe miesiące, a jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, możecie spodziewać się dedykowanej promocji bukmacherskiej na linii Typer.pl x GO+bet dla nowych graczy. Nie masz jeszcze konta?

 

##https://typer.pl/idz/goplusbet##ZAREJESTRUJ_SIĘ$$