W poniedziałek rozpoczął się turniej WTA 250 w Warszawie. W turnieju wystąpią 32 zawodniczki na czele z Igą Świątek, która już w pierwszym meczu zagra przeciwko Magdalenie Fręch. Gdzie oglądać i typować to wydarzenie? 

Na kortach Legia Tenis&Golf w Warszawie odbywa się największy turniej tenisowy organizowany w Polsce - BNP Paribas Poland Open. W zawodach biorą udział 32 zawodniczki i 16 par deblowych. 

Dla polskich kibiców najważniejszy jest fakt, że w stolicy swoje umiejętności zaprezentuje liderka światowego rankingu, Iga Świątek. 21-latka jest wychowanką tamtejszego klubu tenisowego.  

W turnieju wystąpią także inne zawodniczki z Polski, takie jak: Magdalena Fręch, Maja Chwalińska, Weronika Falkowska i Martyna Kubka. 

 

Image

Już w pierwszej rundzie czeka nas polski pojedynek, w którym zmierzą się Iga Świątek i Magdalena Fręch.  

W puli nagród znajduje się 251 750 USD, czyli ponad 1 165 000 złotych. Triumfatorki w singlu i deblu dopiszą do rankingu WTA po 280 punktów. Zwyciężczyni w grze pojedynczej zarobi 33 200 USD (ponad 154 000 zł). 

Gdzie oglądać i typować? 

BNP Paribas Poland Open 22 potrwa od 25 do 31 lipca. Transmisja z turnieju dostępna będzie na kanale TVP Sport oraz w internecie na stronie sport.tvp.pl. Wybrane spotkania pokaże stacja TVP 2. 

To wydarzenie polecamy typować u bukmachera Betclic, który oferuje transmisje meczów oraz atrakcyjne kursy. Nie masz jeszcze konta?

 

##https://typer.pl/idz/betclic##ZAREJESTRUJ_SIĘ$$