W Hamburgu właśnie trwa tenisowy turniej rangi ATP 500 i WTA 250. Zawody cieszą się długą tradycją, bo po raz pierwszy rozegrano je w 1892 roku! Fani tenisa niewątpliwie śledzą zmagania, a my przygotowaliśmy cztery typy na tę okazję. Sprawdź naszą propozycję.  

Elena-Gabriela Ruse - Bernarda Pera 

To będzie bardzo ciekawy pojedynek, w którym obrończyni tytułu z Hamburga zmierzy się ze świeżo upieczoną mistrzynią z Budapesztu. Obie tenisistki mają na swoim koncie po jednym zwycięstwie w turniejach rangi WTA. Bernarda Pera przystąpi do tej rywalizacji po siedmiu wygranych meczach z rzędu. Czy Rumunka jest w stanie przerwać jej passę? Raczej nie. Panie zagrały przeciwko sobie miesiąc temu w Strasburgu i wtedy wygrała Amerykanka. Typujemy, że tym razem będzie podobnie. 

NASZ TYP: ZWYCIĘSTWO BERNARDY PERA (KURS 1,78) 

Federico Coria - Daniel Elahi Galán 

Jedyne sukcesy, jakie w zawodowym tenisie odnieśli Coria i Elahi Galán to zwycięstwa w challengerach. Żadnemu z nich nie udało się zwyciężyć w turnieju rangi ATP, choć najbliżej osiągnięcia tego był Federico, jednak w ubiegłym roku w finale w szwedzkim Båstad musiał uznać wyższość Caspera Ruuda. Obaj zawodnicy lepiej radzą sobie na kortach ziemnych i właśnie na takiej nawierzchni przyjdzie im rywalizować we wtorek w Hamburgu. Dotychczas Panowie mierzyli się dwukrotnie i dwukrotnie zwyciężał Daniel Elahi Galán. Typujemy, że ponownie lepszy okaże się Kolumbijczyk. 

NASZ TYP: ZWYCIĘSTWO DANIEALA ELAHI GALÁNA (KURS 1,91) 

Tallon Griekspoor - Holger Rune 

Holger Rune po zwycięstwie na cegle w Monachium i świetnej dyspozycji we French Open zaliczył ogromny spadek formy. Duńczyk przegrał ostatnie pięć spotkań, wygrywając w tym czasie zaledwie dwa sety. Młody zawodnik ciągle szuka formy i przełamania. W Niemczech jego rywalem będzie Tallon Griekspoor, który przed kilkoma dniami wygrał challengera w Amersfoort. Holender jest w dobrej dyspozycji i ona powinna wystarczyć, by pokonać Holgera Rune.  

NASZ TYP: ZWYCIĘSTWO TALLONA GRIEKSPOORA (KURS 2,34) 

Aleksandra Krunić - Sabine Lisicki 

Niech nikogo nie zmyli dysproporcja w rankingu pomiędzy tymi tenisistkami. Aleksandra Krunić jest w zestawieniu 75., a Sabine Lisicki zajmuje dopiero 487. lokatę. Beznadziejna pozycja Niemki wynika z kontuzji, a dokładnie z zerwanego więzadła krzyżowego, której nabawiła się w 2020 roku. Okres rehabilitacji przebiegał bardzo długo i na dobrą sprawę Lisicki wróciła na zawodowe korty dopiero w maju br. Niemka radzi sobie nieźle, ale na osiągnięcie pełni sprawności i optymalnej formy musi jeszcze poczekać. Pozostająca w rytmie meczowym Aleksandra Krunić może być dla niej zbyt mocnym przeciwnikiem.  

NASZ TYP: ZWYCIĘSTWO ALEKSANDRY KRUNIĆ (KURS 1,32) 

Gdzie oglądać i typować? 

Wszystkie mecze turnieju w Hamburgu możecie oglądać za pośrednictwem Fortuny. Wszystkie kursy zaczerpnęliśmy właśnie od tego bukmachera i to tam będziemy typować. Całkowity kurs wynosi 10,50. Nie masz jeszcze konta?

 

##https://typer.pl/idz/fortuna##ZAREJESTRUJ_SIĘ$$