To był wspaniały weekend dla niektórych typerów, którzy spróbowali swoich sił, obstawiając zakłady w BETFAN. Prezentujemy najlepsze kupony i największe wygrane. Robią wrażenie! 

Kupon nr 1. 50 zł --> 10 tysięcy 

Ponad 10 tysięcy zł wygrał jeden z graczy, który wykorzystał swoją wiedzę z niższych lig piłkarskich w Polsce. Dodatkowo trafił świetny kurs na zwycięstwo Huberta Hurkacza. Najlepszy polski tenisista także go nie zawiódł! 

 

Kupon nr 2. 500 zł --> 13 tysięcy 

Od zawsze powtarzam, że tenis jest jedną z najlepszych dyscyplin do obstawiania. Wszakże liczy się tylko forma dnia i umiejętności jednego zawodnika, a nie jedenastu, jak w przypadku piłki nożnej. Jeden z typerów miał nosa co do wyników tenisowych zmagań i 500 zł zamienił w blisko 13 tysięcy!  

 

Kupon nr 3. 1000 zł --> 25 tysięcy   

Najwięcej w ubiegły weekend zarobił gracz, który postawił tylko wyniki walk na KSW 71! Szacunek za odwagę, bo wjechał za tysiaka i to się mocno opłaciło. Zwycięski debiut przed czasem Artura Szpilki trafiony po kursie 3.2? Nic prostszego! 

 

Rejestracja 

BETFAN jest jednym z największych legalnych polskich bukmacherów. Wielu graczy chwali sobie jego ofertę, wysokie kursy i atrakcyjne promocje. Nie masz jeszcze konta? 

 

##https://typer.pl/idz/betfan##ZAREJESTRUJ_SIĘ$$