Szukając dobrych kursów, nieraz trzeba poszukać ich w mniej prestiżowych meczach. Takim sposobem przygotowaliśmy cztery typy. Jeden z drugiej ligi norweskiej, jeden z siatkarskiej Ligi Narodów oraz dwa z tenisa. Sprawdź naszą propozycję.  

Sandnes - KFUM Oslo (20.06.2022, godzina 18:00) 

W poszukiwaniu typów przenosimy się do Norwegii, a konkretnie do OBOS-ligaen, która jest drugą najwyższą klasą rozgrywkową profesjonalnego futbolu w Norwegii. Sandnes do tej pory zgromadziło 18 punktów, dzięki czemu zajmuje trzecie miejsce w lidze, a KFUM Oslo ma na swoim koncie jedno oczko mniej i jest uplasowane na czwartej pozycji. Poprzedni sezon zespół ze stolicy Norwegii zakończył na miejscu premiującym baraże o Eliteserien, w których doszedł aż do finału! Tam w rzutach przegrał z Jerv. Apetyty na grę w najwyższej klasie są więc spore. Jeśli nie udało się w zeszłym roku, to KFUM Oslo zrobi wszystko, by tym razem było inaczej.  

NASZ TYP: ZWYCIĘSTWO KFUM OSLO (KURS 2.60)

Claire Liu - Jule Niemeier (20.06.2022, godzina 19:00) 

Pierwsza runda Bad Homburg Open, czyli żeńskiego turnieju tenisowego kategorii WTA 250 zaliczanego do cyklu WTA Tour. Rywalizacja odbywa się na kortach trawiastych w niemieckim mieście Bad Homburg vor der Höhe. Tam pod lupę bierzemy starcie Claire Liu i Jule Niemeier. Obie zawodniczki mają 22 lata i obie mają podobnie osiągnięcia na arenie międzynarodowej, jednak w większym gazie w tym roku jest Niemka. Niemeier na początku czerwca wygrała challengera w Makarsce w Chorwacji, a przed kilkoma dniami w Berlinie udowodniła, że potrafi rywalizować na trawie z najlepszymi, przegrywając po wyrównanym meczu z Belindą Bencic. Pojedynek z Liu nie powinien być dla niej problemem.  

Ryan Peniston - Holger Rune (21.06.2022, godzina 11:00) 

Faktem jest, że Ryan Peniston to tenisista czujący się najlepiej na kortach trawiastych, czyli takich, na których przyjdzie mu rywalizować z Holgerem Rune. Dodatkowo Brytyjczyk we wtorek zagra przed własną publicznością w Eastbourne, co może być dodatkowym motorem napędowym dla niego. Choć pozycja w rankingu na to nie wskazuje, to po głębszej analizie można stwierdzić, że Peniston w tym starciu nie będzie spisany na straty. Po kapitalnym French Open w wykonaniu jego przeciwnika wiele osób może przeceniać umiejętności młodego Norwega na trawie. Za Brytyjczykiem przemawia większe doświadczenie, obycie na nawierzchni, no i lepszy kurs. Nie warto nie spróbować! 

Iran - Bułgaria (21.06.2022, godzina 18:00) 

Choć w siatkarskiej Lidze Narodów często dzieją się niespodzianki i selekcjonerzy mocno rotują składami, to jednak te najsłabsze reprezentacje często grają swoimi najmocniejszymi zawodnikami. Wszystko po to, by zająć jak najlepsze miejsce na koniec rozgrywek i uzbierać jakieś punkty. Jest to o tyle ważne, że pomimo wyrównanych kursów na mecz Iran - Bułgaria, to ten pierwszy zespół jest w lepszej formie i jest mocnym faworytem tego pojedynku. Na ostatnie sześć meczów pomiędzy tymi drużynami pięć razy lepsi byli Irańczycy, którzy w tegorocznej LN uzbierali już sześć punktów. Przy dwóch punktach Bułgarów to i tak dobry wynik.  

NASZ TYP: ZWYCIĘSTWO IRANU (KURS 1.85) 

Gdzie typować? 

Całkowity kurs podanych przez nas typów wynosi 18.88, dlatego przy stawce 20 PLN możesz wygrać 332 PLN. My tym razem będziemy grać u bukmachera Fortuna, który oferuje trakcyjne kursy. Nie masz jeszcze konta?

 

##https://typer.pl/idz/efortuna##ZAREJESTRUJ_SIĘ$$