Przed nami KSW 71! Tym razem rywalizacja przeniesie się do Torunia, a w walce wieczoru zawalczą Marian Ziółkowski i Sebastian Rajewski. Oprócz tego zobaczymy wiele ciekawych pojedynków, m.in.: starcie Artura Szpilki, który po raz pierwszy w karierze zawalczy w formule MMA. Sprawdź kartę walk.  

Po trzech tygodniach znów będziemy świadkami emocji związanych z kolejną galą Konfrontacji Sztuk Walki. Po poprzednim wydarzeniu głównie zapamiętaliśmy nokaut Mariusza Pudzianowskiego na Michale Materli. Teraz liczymy, że KSW 71 dostarczy nam tylu samo wrażeń co wspomniana walka.  

W sobotę walką wieczoru będzie pojedynek o pas kategorii lekkiej, o który będą walczyć Marian Ziółkowski i Sebastian Rajewski. Do tej pory Ziółkowski dwukrotnie podchodził do obrony tytułu i dwukrotnie wygrywał, najpierw z Maciejem Kazieczko, a później z Borysem Mańkowskim. Teraz jego rywalem będzie Sebastian Rajewski, który jest na fali trzech zwycięstw z rzędu.  

Kibice nie mogą się doczekać walki Artura Szpilki, który zadebiutuje w MMA w walce z Siergiejem Radczenką. Panowie rywalizowali przed dwoma laty w boksie i wtedy lepszy okazał się “Szpila”. Ukrainiec niewątpliwie będzie chciał mu się zrewanżować za tamtą porażkę - Interesuje mnie tylko zwycięstwo, tym razem sędziowie nie będą już potrzebni - zapowiedział.  

W Toruniu będziemy także świadkami powrotu do klatki Marcina Różalskiego, który w małych rękawicach, na zasadach K1 zawalczy z doświadczonym kickboxerem, Errolem Zimmermanem. 

Walka wieczoru (o pas kategorii lekkiej) 

70.3 kg.: Marian Ziółkowski (24-8-1) vs. Sebastian Rajewski (12-6-0) 

Karta główna 

120.2 kg.: Marcin Różalski (Warszawa, PL) vs. Errol Zimmerman (Breda, NB) 

70.3 kg.: Borys Mańkowski (22-9-1) vs. Daniel Torres (13-5-0) 

104.8 kg.: Artur Szpilka (0-0-0) vs. Serhiy Radchenko (2-1-0) 

70.3 kg.: Roman Szymański (15-6-0) vs. Valeriu Mircea (26-7-1) 

61.2 kg.: Jakub Wikłacz (12-3-1) vs. Bruno Santos (10-3-0) 

120.2 kg.: Filip Stawowy (9-2-0) vs. Michal Martínek (9-3-0) 

Karta wstępna 

70.3 kg.: Artur Sowiński (22-13-0) vs. Donovan Desmae (15-7-0) 

93 kg.: Przemysław Dzwoniarek (3-1-0) vs. Marc Doussis (7-1-0) 

Gdzie oglądać i typować? 

KSW 71 rozpocznie się w sobotę o godzinie 19:00 na Arenie Toruń w Toruniu. Transmisja dostępna będzie na platformie Viaplay. Koszt dostępu to 34 zł/miesiąc. My tę galę polecamy typować u bukmachera Fortuna, który jest oficjalnym sponsorem KSW i oferuje atrakcyjne kursy. Nie masz jeszcze konta?

 

##https://typer.pl/idz/fortuna##ZAREJESTRUJ_SIĘ$$