Przed nami ostatnie czerwcowe mecze Ligi Narodów. Na kolejne będziemy musieli poczekać aż do września, dlatego spieszmy się typować! Przygotowaliśmy cztery typy, a kurs całkowity wynosi aż 16.54.

Dania – Austria (poniedziałek, godzina 20:45)

W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami górą okazała się Dania, która pokonała Austrię na stadionie Ernst Happel w Wiedniu. Mimo wszystko był to bardzo wyrównany mecz, ogólnie postawa Austriaków od momentu objęcia tej reprezentacji przez Ralfa Rangnicka może się podobać. Duńczycy pozostają faworytem tego pojedynku, jednak my spodziewamy się podobnego meczu, jak ten pierwszy, ale tym razem zakończonego podziałem punktów. 

NASZ TYP: REMIS (KURS 3.65) 

Francja – Chorwacja (poniedziałek, godzina 20:45)

Niespodziewanie po trzech kolejkach Francja zajmuje ostatnie miejsce w grupie z zaledwie dwoma punktami na koncie. Dla “Trójkolorowych” spadek do niższej dywizji Ligi Narodów byłby prawdziwym koszmarem, dlatego okres, gdy można było popełniać błędy, się skończył. Zawodnicy Didiera Deschampsa nie tylko nie mogą przegrać z Chorwacją, ale muszą wygrać i dopisać sobie trzy oczka, inaczej ich sytuacja będzie mocno skomplikowana. Przewidujemy, że na Stade de France zobaczymy w poniedziałek sporo bramek.  

NASZ TYP: POWYŻEJ 2.5 BRAMKI (KURS 1.94) 

Anglia - Węgry (wtorek, godzina 20:45)

Anglicy są w identycznej sytuacji, co Francuzi. Dwa punkty po trzech kolejkach są mocno rozczarowującym wynikiem i środowy pojedynek z Węgrami będzie dla nich bardzo ważny w kontekście utrzymania się w dywizji A. Pomimo dobrej postawy reprezentacji Węgier, uważamy, że  “Synowie Albionu” odrobią lekcję z poprzedniej porażki z tym zespołem i na Molineux Stadium przed własną publicznością wygrają.  

NASZ TYP: ZWYCIĘSTWO ANGLII (KURS 1.27) 

Ukraina – Irlandia (wtorek, godzina 20:45)

We wtorek w naszym kraju o tej samej porze rozpoczną się dwa mecze Ligi Narodów. Na Stadionie Narodowym w Warszawie zagra rzecz jasna Polska z Belgią, a na stadionie ŁKS’u w Łodzi Ukraina zmierzy się z Irlandią. Choć Ukraińcy nie pojadą na Mistrzostwa Świata do Kataru, to nie można im odmówić umiejętności i woli walki. Wygrali dwa poprzednie mecze i pewnym krokiem zmierzają w stronę awansu do najwyżej dywizji. W środę będą mogli liczyć na wsparcie swoich rodaków, których z oczywistych względów jest w Polsce bardzo dużo. Ukraina nie powinna mieć problemów z ograniem kiepsko spisującej się Irlandii.  

NASZ TYP: ZWYCIĘSTWO UKRAINY (KURS 1.84) 

Gdzie oglądać i typować? 

Wszystkie wymienione mecze możecie typować na kanałach Polsatu Sport. Kursy zaczerpnęliśmy od bukmachera forBET. Kurs całkowity wynosi 16.54, dlatego za każde postawione 100 zł możesz wygrać aż 1465 zł. Nie masz jeszcze konta? 

 

##https://typer.pl/idz/iforbet##ZAREJESTRUJ_SIĘ$$