8.2 / 10
178 GŁOSÓW

Totolotek

Typer.pl / Bukmacherzy / Totolotek
skopiowałeś kod TYPERPL wykorzystaj go na stronie Totolotek i odbierz dodatkowe bonusy!

Totolotek SA od 1992 roku jest organizatorem zakładów wzajemnych w Polsce. To firma z ponad 20 letnim stażem. Totolotek jest częścią międzynarodowej grupy Gauselmann, która jest jedną z najbardziej uznanych i największych firm działających na rynku gier liczbowych, loterii, gier hazardowych i zakładów sportowych na świecie. Jako bukmacher posiada na terenie Polski około 350 punktów przyjmowania zakładów. Jego oferta obejmuje również zdarzenia prezentowane za pośrednictwem strony internetowej i mobilnej aplikacji. W 2013 roku Totolotek otrzymał licencję na prowadzenie zakładów online.

Aktualnie firma wspiera rozgrywki Pucharu Polski, a także Lechię Gdańsk i koszykarską Legię Warszawa. W portfolio Totolotek ma jednak także sponsoring m.in. Jagiellonii Białystok, Górnika Zabrze czy Wisły Kraków.

TOTOLOTEK S.A.

ul. Taneczna 18B,

02-829 Warszawa

Nr licencji PS4.6831.8.2018.

Rejestracja konta w Totolotek

Rejestracja konta gracza w Totolotek przebiega sprawnie i szybko. Aby rozpocząć ten proces należy kliknąć na stronie bukmachera “Zarejestruj się” w lewym, górnym rogu.

Następnie pojawi nam się okno, w którym trzeba uzupełnić:

  • Kraj pochodzenia
  • Datę urodzenia
  • Adres email
  • Płeć
  • Imię i nazwisko
  • Dane adresowe
  • Numer telefonu
  • Pesel

Trzeba także nadać hasło do konta i zaznaczyć wymagane zgody, w tym, że masz skończone 18 lat.

Można także uzupełnić pole z bonusem. Niestety bukmacher Totolotek nie przygotował dla naszych czytelników takiego kodu. Dlatego zachęcamy do rejestracji konta u bukmachera Fortuna.

Po wypełnieniu wszystkich pól należy kliknąć “Ukończenie rejestracji”.

Następnie otrzymasz wiadomość mailową z linkiem aktywacyjnym. Należy kliknąć w niego i konto tymczasowe jest już utworzone.

Pozwala ono na dokonywanie wpłat do 5000 zł i zawieranie zakładów, jednak ma sporo ograniczeń, w tym najważniejsze – brak możliwości wypłat środków, w tym wygranych.

Dlatego kolejnym krokiem jest przeprowadzenie weryfikacji konta.

Aby zweryfikować nowo założone konto prześlij skan lub zdjęcie swojego dowodu osobistego lub paszportu na adres [email protected] Po sprawdzeniu zgodności Twoich danych otrzymasz email z powiadomieniem o pozytywnym przejściu weryfikacji i potwierdzeniem utworzenia konta stałego. Od tej chwili korzystasz z zarejestrowanego konta w Totolotek bez ograniczeń.

Metody płatności w Totolotek

Wpłaty

Dokonywanie wpłat w Totolotku jest bardzo proste. Wystarczy zalogować się na swoje konto i po lewej stronie serwisu znaleźć przycisk WPŁATA. Po kliknięciu w niego otrzymasz instrukcję wpłaty depozytu przy użyciu wybranej metody. Przy każdej z nich podana jest minimalna kwota wpłaty.

Do wyboru jest kilka wygodnych i bezpiecznych opcji: przelew bankowy, karta kredytowa (Visa lub Mastercard), karta typu pre-praid (paysafecard) oraz portfel elektroniczny (Skrill, dotpay i tpay). Pieniądze powinny pojawić się na koncie Totolotek maksymalnie po kilku minutach.

Wypłaty

Wypłaty wygranych są realizowane wyłącznie za pomocą przelewu bankowego na rachunek, którego jesteś właścicielem. Transakcje realizowane są w dni robocze o godzinie 12:00. Jeśli złożysz taką dyspozycję do godz. 10:00, zostanie ona zrealizowana tego samego dnia. Jeśli później, wówczas wypłata środków nastąpi w kolejnym dniu roboczym. Środki powinny zostać zaksięgowane na Twoim koncie w ciągu 24 godzin.Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.