9.9 / 10
347 GŁOSÓW

STS

Typer.pl / Bukmacherzy / STS
skopiowałeś kod TYPERPL wykorzystaj go na stronie STS i odbierz dodatkowe bonusy!

STS SA

STS SA to jedna z najstarszych i największych firm bukmacherskich w Polsce. Została założona w 1997 roku, a jej siedziba znajduje się w Katowicach.

STS udostępnia usługi online za pośrednictwem strony internetowej, jej mobilnej wersji oraz przez aplikacje dedykowane systemom Android i iOS. Firma cały czas rozwija swoją ofertę, udostępniając m.in. kolejne zakłady na żywo, a także poprzez własny system wypłat – STSpay – pozwalający na szybkie przelewy całodobowo, przez 7 dni w tygodniu.

Spółka działa również naziemnie, posiada nowoczesne punkty przyjmowania zakładów, które znajdują się w każdym większym mieście w Polsce – łącznie na terenie naszego kraju jest ich ponad 440.

STS S.A. z siedzibą w Katowicach

ul. Porcelanowa 8,

40-246 Katowice

nr licencji SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.

Rejestracja konta w STS

Rejestracja konta na stronie bukmachera STS to szybki, prosty, tylko dwuetapowy proces. Rejestrując się otrzymujemy konto tymczasowe i możemy od razu zacząć grę. Następnie w dowolnej chwili można aktywować konto stałe, które pozwoli m.in na wypłatę swoich wygranych. Aby utworzyć swoje konto trzeba mieć skończone 18 lat, czyli być osobą pełnoletnią oraz mieszkać na terenie naszego kraju. Należy wejść na stronę sts.pl i kliknąć “ZAŁÓŻ KONTO” w prawym, górnym rogu. Następnie w kilku prostych krokach zakładamy swojego konto na stronie tego bukmachera.

Jak zarejestrować konto w STS?

Założenie konta u tego bukmachera jest bardzo proste. Wystarczy kilka kroków, aby wykonać cały proces.

Wejdź na stronę sts.pl

Skorzystaj z naszego linku na stronę bukmachera.

Kliknij na pomarańczowy przycisk “ZAŁÓŻ KONTO”

Przejdziesz do formularza rejestracyjnego.

Niezbędne będzie podanie jedynie adresu email, hasła i numeru telefonu.

Uzupełnij dane i wpisz kod aktywacyjny

W trakcie rejestracji skorzystaj z naszego kodu TYPERPL i odbierz dodatkowe bonusy!

Po naciśnięciu “DALEJ” pojawi się kolumna, w której trzeba uzupełnić swoje dane: imię, nazwisko, numer pesel. Wpisać kod aktywacyjny, który dostaniesz smsem na podany wcześniej numer telefonu oraz wybrać skąd pochodzą środki na grę. Następnie wystarczy kliknąć “ZAREJESTRUJ” i konto tymczasowe jest już utworzone.

Zakładając szybkie konto STS bez dowodu nie trzeba czekać na weryfikację danych przez bukmachera. STS oferuje na start zakład bez ryzyka 100 PLN, bonus od wpłaty do 1560 PLN oraz bonus za wykonanie sześciu zadań w wysokości 60 PLN.

Jak zweryfikować swoje konto w STS?

Po przejściu powyższych trzech kroków gracz posiada już aktywne Szybkie Konto bukmacherskie w STS online. Takie konto nie ma ograniczenia czasowego, warto jednak pamiętać, że możemy na nim zawierać dowolne zakłady, ale tylko do łącznej kwoty 5000 zł, nie możemy też wypłacić wygranych bukmacherskich na nasz rachunek bankowy.

Co zrobić, by aktywować wszystkie funkcjonalności profilu do obstawiania w STS? Wystarczy tylko przekształcić Szybkie Konto bez dowodu w standardowe konto STS. Można to zrobić w dowolnym momencie, a w celu aktywacji pełnego profilu typerskiego w STS wystarczy zalogować się na swoje konto, a następnie uzupełnić brakujące dane w zakładce "Moje konto".

Ile trwa weryfikacja?

Weryfikacja danych osobowych zwykle zajmuje pracownikom bukmachera około 15 minut. W Internecie można jednak spotkać opinie, że w rzeczywistości trwa to tylko kilka minut. Jeśli weryfikacja konta została zakończona, zostaniesz o tym poinformowany w wiadomości mailowej.

Podsumowanie

Rejestracja nowego konta na stronie bukmachera STS jest bardzo prosta. Wystarczy parę chwil, aby założyć konto tymczasowe, a potem przekształcić je w konto stałe. Weryfikacja także trwa tylko kilka minut. Możliwość założenia konta tymczasowego jest świetnym rozwiązaniem. Jest to bardzo fajna opcja, dla tych, którzy chcą wypróbować tego buka.

Metody płatności w STS

Dokonywanie płatności, zarówno wpłat jak i wypłat u bukmachera STS nie jest skomplikowane. Poniżej przedstawiamy instrukcję i sposoby płatności właśnie u tego bukmachera. Pamiętaj, że aby zacząć obstawiać należy założyć konto (jak to zrobić w STS podpowiadamy tutaj).

Jak wpłacić swój depozyt- instrukcja krok po kroku

Wybierz opcję wpłaty z menu użytkownika na swoim koncie

Wybierz sposób wpłaty

Wprowadź kwotę, którą chcesz doładować konto

Zatwierdź wpłatę i przejdź do formularz operatora

Przejdź całą procedurę, nie zmieniając istniejących danych

Jakie są dostępne metody płatności STS?

Lista operatorów udostępniających swoje usługi w STS jest spora w porównaniu do innych bukmacherów. STS jest aktualnie jednym z nielicznych buków w Polsce, którzy mogą pochwalić się taką różnorodnością możliwości wpłat depozytów.

- Metody wpłat depozytu:

- Blik

- PayU

- Dotpay

- VISA

- Mastercard

- PayPal

- Skrill

- Neteller

- Tpay

- Lokale naziemne

STS

Jako jedyny bukmacher w Polsce, STS wprowadził płatność przez system PayPal. To kolejna, bezpieczna i szybka metoda płatności, która ułatwia i przyspiesza wpłacanie środków na konto gracza.

STS wypłaty

W STS wpłaty można dokonać w dowolnym momencie, dzięki systemowi wpłat 24/7. Niezależnie od tego, gdzie jesteśmy i o jakiej porze, błyskawicznie wpłacimy środki, które natychmiast pojawią się w naszym depozycie. W STS wpłata jest możliwa ze wszystkich urządzeń, choć najszybciej i najłatwiej można tego dokonać przez aplikację mobilną.

Ważne jest to, że przy zasilaniu konta gracz nie zostanie obciążony jakąkolwiek dodatkową prowizją przez bukmachera i to niezależnie od wybranej metody płatności.

Jak wypłacić swoją wygraną?

Istnieje jedynie jedna opcja wypłaty środków, czyli przelew na konto, którego numer podajemy podczas rejestracji konta.

Aby to zrobić:

Zaloguj się na STS do swojego konta

Wprowadź lub zweryfikuj dane dotyczące konta bankowego

Zatwierdź kwotę do wypłaty z STS

Poczekaj na środki

Sprawdź na koncie, czy kwota jest zgodna z dyspozycją

Minimalna kwota jaką można wypłacić to 1 zł.

STS

Dzięki nowoczesnemu systemowi szybkiej wypłaty STS Pay pieniądze trafiają na konta graczy średnio w 15 minut. Wniosek o wypłatę z STS można złożyć w dowolnej chwili. Tutaj, jak w przypadku wpłaty na STS, obowiązuje system 24/7.

STS Cash-out w STS

W kontekście wypłat nie można nie wspomnieć, że bukmacher umożliwia swoim graczom opcję Cash-out. Nie czekając na koniec danego wydarzenia sportowego, jest szansa na wypłatę kuponu. Trzeba jednak pamiętać, że Cash-out jest kierowany dla wybranych zakładów.


Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.