8.4 / 10
199 GŁOSÓW

PZBuk

Typer.pl / Bukmacherzy / PZBuk
skopiowałeś kod TYPERPL wykorzystaj go na stronie PZBuk i odbierz dodatkowe bonusy!

PZBuk Polskie Zakłady Bukmacherskie

pojawili się na rynku w czerwcu 2018 roku. Swoją siedzibę mają w Warszawie. Ten legalny bukmacher należy do szwedzkiej grupy bukmacherskiej Cherry AB. Bukmacher posiada opcje typowania zbliżoną do innych rynkowych konkurencji. Za jego pośrednictwem mamy możliwość obstawiania zarówno zakładów przedmeczowych oraz na żywo. Typować można kilkadziesiąt dyscyplin od piłki nożnej przez koszykówkę, siatkówkę czy tenisa, aż po dyscypliny mniej popularne w Polsce takie jak surfing, krykiet, futsal czy badminton. Na stronie bukmachera istnieją także Zakłady Specjalne, gdzie obstawiać można wydarzenia polityczne, muzyczne, a także te ze świata filmu. PZBuk posiada aplikację mobilną na Androida oraz iOS. Dzięki instalacji aplikacji, można otrzymywać powiadomienia na swój telefon, aby być zawsze na bieżąco z wieloma promocjami na PZBuk. Strona jest responsywna i działa na telefonach, tabletach oraz komputerach stacjonarnych.

Dodatkowo każdy gracz otrzymuje punkty lojalnościowe za różne aktywności na stronie poprzez rejestracją, stawianie zakładów lub nawet codzienne logowanie. Punkty lojalnościowe można wykorzystać w Sklepie Gracza między innymi na bonusy lub darmowe zakłady.

Cherry Online Polska Sp. z o.o.

Ul. Gedymina 30

04-120 Warszawa

Nr licencji PS4.6831.26.2017

Rejestracja konta w PZBuk

Aby rozpocząć obstawianie należy założyć indywidualne konto gracza. Nie jest to proces skomplikowany i wymaga jedynie kilku prostych kroków.

Wejdź na stronę pzbuk.pl i kliknij “Zarejestruj się” w prawym górnym rogu.

W formularzu rejestracyjnym wpisz nazwę użytkownika, email, hasło, swój numer telefonu. Wyraź wymagane zgody i kliknij “Kontynuuj”.

W kolejnym formularzu należy uzupełnić swoje podstawowe dane:

 • imię oraz nazwisko
 • seria i numer dowodu osobistego (paszportu)
 • adres zamieszkania (ulica, numer domu/mieszkania, kod pocztowy oraz miejscowość)
 • data urodzenia
 • numer PESEL
 • kraj oraz waluta

W drugim formularzu należy także wpisać kod bonusowy “TYPER" aby otrzymać dodatkowy darmowy zakład 20 zł.

Po uzupełnieniu wszystkich danych trzeba jeszcze zaakceptować regulamin. W zgodzie z nim oświadczasz, że jesteś pełnoletni, a wszystkie podane przez Ciebie informacje są prawdziwe.

Ostatni etap rejestracji to ustawienie limitów dla konta.

 • Limit czasu gry (dzienny, miesięczny)
 • Limit obrotu (dzienny, miesięczny)

Można także zrezygnować z limitów, wybierając opcję “bez limitu”.

Potwierdź swoją rejestrację. Kliknij w link aktywacyjny wysłany na podany wcześniej adres email.

Rejestracja została potwierdzona i teraz można się już zalogować, dokonać pierwszej wpłaty i obstawiać zakłady. W tym momencie utworzyłeś jednak jedynie konto tymczasowe. Ma ono kilka ograniczeń. Najistotniejsze z nich, to brak możliwości dokonywania wypłat wygranych.

Weryfikacja dokumentów

Aby zamienić konto tymczasowe na stałe konto gracza należy dokonać weryfikacji swojej tożsamości. Bukmacher nie określa, ile czasu jest na jej dokonanie. Aby to zrobić należy swoją tożsamość oraz rachunek bankowy (to dwie rzeczy, wymagane do pełnej aktywacji konta) potwierdzić za pośrednictwem formularza na stronie internetowej bukmachera. Formularz znajdziesz w zakładce Twoje konto, pod linkiem Wyślij dokumenty.

Potwierdzenie tożsamości

Odbywa się przez przesłanie bukmacherowi skanów dokumentu tożsamości dowodu osobistego lub paszportu. W przypadku dowodu osobistego potrzebne będzie przesłanie dwóch stron. Tak, by widoczne były imię, nazwisko, data urodzenia, adres, PESEL oraz seria i numer dowodu osobistego.

Rachunek bankowy

Aby zweryfikować numer bankowy będzie potrzebny wyciąg (może być skan papierowego wyciągu lub e-wyciąg). Na dokumencie widoczna musi być nazwa banku, a także: Twoje imię, nazwisko, adres. Wymagana jest także data dokumentu – ta nie może być starsza niż 3 miesiące.

Ile trwa weryfikacja?

Uzależniona jest ona od godziny pracy konsultantów. Nie powinna jednak zająć bukmacherowi więcej niż 48 godzin. Przez tak długi czas trwa to jednak tylko w skrajnych przypadkach. Zazwyczaj w ciągu kilku godzin Twoje dokumenty zostaną zweryfikowane.

Metody płatności w PZBuk

W PZBuk metody płatności dostępne do zasilenia konta to:

 • Przelewy24
 • Dotpay
 • Tpay
 • BLIK
 • karty VISA oraz Mastercard

Przedstawione powyżej metody płatności pozwalają na zaksięgowanie pieniędzy w ciągu kilku minut. Jeżeli Twój bank nie obsługuje wskazanych operatorów, to przy standardowym przelewie czas oczekiwania to około 2-3 dni roboczych. Wszystkie metody są dostępne na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych. Minimalna wpłata to 5 zł.

Wypłaty

Minimalna kwota wypłaty to 5 złotych.

Wypłaty środków realizowane są przez operatorów Przelewy24 oraz Dotpay. Zlecenie musi zostać zaakceptowane przez Dział Finansowy. Może zająć to do 2 dni roboczych.Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.