9.1 / 10
258 GŁOSÓW

LVBET

Typer.pl / Bukmacherzy / LVBET
skopiowałeś kod TYPERPL wykorzystaj go na stronie LVBET i odbierz dodatkowe bonusy!

LV BET Zakłady Bukmacherskie działa na polskim rynku bukmacherów od 2016 roku, a jego siedziba znajduje się w Katowicach. Oferuje zakłady na wszystkie dyscypliny sportu, sporty wirtualne, zakłady na żywo i e-sport. Obstawiać można przez stronę internetową, aplikację mobilną oraz w ponad 50 punktach stacjonarnych. To młode przedsiębiorstwo, które prężnie się rozwija.

LV BET Zakłady Bukmacherskie spółka z o.o.

Melchiora Wańkowicza 3

40-384 Katowice

Nr licencji PS4.6831.9.2016.EQK

Rejestracja konta w LVBet

Aby grać u bukmachera LV BET, konieczna jest rejestracja. Może być ona przeprowadzona na dwa sposoby – krótszy i dłuższy, jednakże do grania i wypłacania wygranych jest potrzebna pełna rejestracja. Jeśli chcesz od razu wypróbować usługi bukmachera, możesz zdecydować się na rejestrację szybką, bukmacher deklaruje, że trwa ona tylko minutę. Trzeba jednak pamiętać, że po pewnym czasie należy dokończyć rejestrację pełną. Jak zarejestrować konto w LV BET?

Założenie konta u tego bukmachera jest bardzo proste. Wystarczy chwila, aby wykonać cały proces.

Wejdź na stronę lvbet.pl

Kliknij na żółty przycisk “Rejestracja”, w prawym górnym rogu

Przejdziesz do formularza rejestracyjnego.

Wypełnij formularz rejestracyjny

Musisz podać swoje podstawowe dane: imię i nazwisko, narodowość oraz numer pesel. Jak to zrobisz kliknij “NASTĘPNY”.

Uzupełnij dane w “SZYBKIEJ REJESTRACJI”

Bukmacher deklaruje, że szybka rejestracja trwa tylko minutę. Niezbędne jest tutaj wypisanie swojego adresu e-mail, podanie loginu, hasła i numeru telefonu. Trzeba także zaakceptować zgody. Aby ukończyć cały proces zaznacz “ZAKOŃCZENIE REJESTRACJI”.

Jeśli chcesz dokończyć pełną rejestrację, wpisz swoje dane adresowe i wgraj pliki ze zdjęciami lub skanami dowodu tożsamości.

Jak zweryfikować swoje konto?

W celu założenia konta nie jest wymagana weryfikacja tożsamości. Aby jednak korzystać z pełnej oferty bukmachera prędzej czy później trzeba jej dokonać, ponieważ takie są wymogi polskiego prawa. Bez weryfikacji nie można wypłacić środków z konta bukmacherskiego.

Nie istnieje żaden limit czasowy na weryfikację, jednakże maksymalna kwota, za jaką można łącznie postawić zakłady to 5200 zł. Po jej osiągnięciu będziesz już musiał się zweryfikować.

Aby to zrobić należy:

1. Podać niezbędne informacje na temat dokumentu tożsamości, uzupełnić niezbędne dane osobowe oraz teleadresowe. Nie przeocz także okienka kod promocyjny LV BET. Kod rejestracyjny to TYPERPL.

2. Załączyć skany dokumentu tożsamości, wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych, zaakceptować regulamin oraz oświadczyć legalność środków posiadanych na grę. Następnie potwierdź rejestrację klikając w link aktywacyjny.

3.Poczekaj na otrzymanie wiadomości email o pomyślnej aktywacji konta. Zaloguj się do serwisu i ustaw odpowiadające Ci limity na grę lub zaznacz nielimitowane obstawianie. Teraz możesz dokonać wpłaty, a także odebrać pakiet powitalny dla nowego użytkownika.

Ile trwa weryfikacja?

LV BET deklaruje, że sprawdzenie wysłanych plików nie powinno zająć dłużej niż 30 minut. Robiąc zdjęcie lub skan dowodu tożsamości, pamiętaj jednak, że musi być ono kolorowe. Wymagane jest także to, by wszystkie cztery rogi dokumentu były widoczne.

Jeżeli nie dopełnisz któregoś z wymagań, to prawdopodobnie przedłużysz okres oczekiwania na weryfikację.

Podsumowanie

Założenie konta u bukmachera LV BET jest całkowicie darmowe. W LV BET można zarejestrować się na dwa różne sposoby: przez stronę www oraz mobilnie. Rejestracja nowego użytkownika jest bardzo prosta, schematyczna i zajmuje zaledwie 60 sekund od momentu przejścia na formularz rejestracyjny online. Okres na weryfikację konta jest nieograniczony. W tym czasie możesz korzystać z konta tymczasowego, pamiętaj jednak, że ma ono pewnie ograniczenia np. nie możesz wypłacać swoich wygranych.

Metody płatności w LVBet

W tym tekście przyjrzymy się bliżej, jakie formy płatności akceptuje LVBET. Jak zrobić pierwszy depozyt oraz zlecić pierwszą wypłatę wygranych. Czy bukmacher akceptuje Cash out oraz jak dokonywać płatności przez mobilną aplikację.

Wpłata depozytu krok po kroku
 1. Zaloguj się na stronie LVBET
 2. W prawym górnym rogu kliknij „wpłata”
 3. Wybierz jedną z metod płatności
 4. Wprowadź kwotę depozytu (min. 1 zł)
 5. Naciśnij „wpłać teraz”
 6. Potwierdź swoją transakcję.

Minimalna wartość depozytu to 1 zł.

Metody płatności w LVBET

Gracze do dyspozycji mają 7 metod płatności:

 • Plix
 • Dotpay
 • Paysafecard
 • PayPal
 • Blik
 • Przelewy24
 • Karta płatnicza Visa/Mastercard
Jak zrobić wypłatę w LVBET?

Każdego dnia można zlecić transfer wygranej o wartości minimum 10 zł.

Aby zrobić wypłatę należy:

 1. Zalogować się do LVBET
 2. Kliknąć w „Moje Konto”
 3. Następnie po lewej stronie kliknąć w odnośnik „wypłata”
 4. Potwierdzić metodę płatności
 5. Kliknąć na „wypłać teraz”
 6. Wprowadzić kwotę
 7. Sprawdzić czy wyświetlony numer rachunku bankowego jest poprawny
 8. Zatwierdzić wypłatę, klikając „wypłać teraz”.

W LVBET przelew można wykonać jedynie na swój osobisty rachunek bankowy. Wypłaty dostępne są dla posiadaczy stałych kont, czyli po pełnej weryfikacji tożsamości. Należy pamiętać, że wypłata może być zrobiona wyłącznie z salda gracza. Nie można więc wypłacić środków bonusowych.

W LVBET płatności na rachunki bankowe realizuje systemem RapidPay lub zwykły przelew. RapidPay to system, który wspiera wypłaty na konta następujących banków: mBank, Inteligo, PKO BP, Volkswagen Bank, Alior Bank, Nest Bank, Idea Bank, Credit Agricole, Getin Bank. Dzięki temu systemowi już po 10 minutach można odebrać przelew ze swoją wygraną.

Jeśli gracz posiada konto w innym banku niż wymienione, na swoją wypłatę będzie musiał poczekać do 2 dni roboczych.

Metoda wpłaty Kwota Prowizja Czas realizacji
RapidPay 25-300 tyś. zł brak 10 minut
Przelew bankowy 25-300 tyś. zł brak do 2 dni roboczych

Proces szybkich wypłat składa się z 3 etapów:

 • zlecenie wypłaty,
 • przekazanie zlecania do banku,
 • pieniądze na koncie.
Cash out w LVBET

Cash out u tego bukmachera można wykorzystać obstawiając kupon singiel lub kombi, na zdarzenia przedmeczowe i zakłady na żywo. Warunkiem jest jednak to, że na kuponie nie może być przegranego zakładu.

Jak otrzymać Cash out na stronie internetowej?

1. O dostępności opcji Cash out dla któregoś z zagranych zakładów informuje czerwone oznaczenie "CASH-OUT" znajdujące się tuż pod zakładką "MOJE ZAKŁADY".

2. Po zagraniu zakładu i przejściu do sekcji „Moje zakłady” można sprawdzić dla którego z nich dostępna jest opcja Cash out.

3. Aby skorzystać z Cash out'u wystarczy rozwinąć zakład, w którym dostępna jest opcja wypłaty, a następnie kliknąć przycisk “WYPŁAĆ”.