9.7 / 10
299 GŁOSÓW

Fortuna

Typer.pl / Bukmacherzy / Fortuna
skopiowałeś kod TYPERPL wykorzystaj go na stronie Fortuna i odbierz dodatkowe bonusy!

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie to przedsiębiorstwo bukmacherskie, które powstało w 1996 roku, co czyni je jednym z najstarszych bukmacherów w Polsce. Na początku firma działała pod nazwą Profesjonał sp. z o.o., a jej nazwa zmieniła się na przełomie 2007/2008 roku.

Spółka jako pierwszy bukmacher w Polsce wprowadziła do swoich usług zakłady w Internecie. Pozwolenie na taką działalność dostała w 2012 roku. Siedziba spółki znajduje się w Cieszynie. Fortuna posiada również licencję na przyjmowanie zakładów naziemnych w prawie 500 punktach stacjonarnych.

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.

ul. Rady Narodowej Księstwa Cieszyńskiego 15

43-400 Cieszyn

Nr licencji SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565

Rejestracja konta w Fortunie

Rejestracja konta na stronie bukmachera to konieczność, aby obstawiać zakłady online. Założenie go w Fortunie nie jest skomplikowane i zajmuje tylko chwilę. Aby utworzyć swoje konto trzeba mieć skończone 18 lat, czyli być osobą pełnoletnią oraz mieszkać na terenie naszego kraju.

Należy wejść na stronę efortuna.pl i kliknąć “REJESTRACJA” w prawym, górnym rogu. Następnie w kilku prostych krokach zakładamy swojego konto na stronie tego bukmachera.

Jak zarejestrować konto w Fortunie?

Fortuna

Założenie konta u tego bukmachera jest bardzo proste. Wystarczy kilka kroków i kilka minut, aby wykonać cały proces. Wejdź na stronę efortuna.pl, korzystając z naszego linku na stronę bukmachera

Fortuna umożliwia założenie konta dwudrogowo. Pierwszy sposób pozwala Ci na zalogowanie się na stronie swojego banku, dzięki czemu uzyskasz rejestrację.

Fortuna

Lista banków, które są obsługiwane przez bukmachera, prezentuje się następująco:

Fortuna

Po wybraniu banku, w którym posiadasz już konto, zostaniesz przekierowany na stronę logowania. Po zaakceptowaniu warunków i potwierdzeniu tożsamości, twoje konto w Fortunie zostanie utworzone. Jeśli jednak zdecydujesz się na rejestrację poprzez wypełnienie formularza, ten proces będziesz musiał uzupełnić poniższe dane.

Wypełnij formularz rejestracyjny

Fortuna

Niezbędne będzie podanie danych dotyczących pseudonimu, imienia, nazwiska, numeru pesel, numeru telefonu czy adresu e-mail. Aby formularz został przyjęty przez bukmachera, dodatkowo wybierz źródło dochodów oraz oświadczenie o pełnoletności.

Sprawdź e-mail i aktywuj konto

Po naciśnięciu “zarejestruj” pojawi się komunikat z informacją, że pozytywnie ukończono pierwszy etap rejestracji. Teraz należy sprawdzić skrzynkę pocztową w celu odebrania linka aktywującego konto. Aby to zrobić trzeba kliknąć w baner “potwierdź rejestrację” znajdujący się w wiadomości.

Zaloguj się na konto efortuna.pl

Po wejściu w link weryfikacyjny zostaniesz przekierowany na stronę Fortuny, gdzie będzie pole do logowania z informacją, że rejestracja została zakończona. Wpisz wybrany przy rejestracji pseudonim lub e-mail i potwierdź hasłem.

Od teraz jesteś posiadaczem konta tymczasowego. Jest ono dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą przetestować buka, ale ma pewne ograniczenia. Jednym z nich jest limit wygranych. Nie mogą one wynieść więcej niż 2279.99 zł, a maksymalna kwota depozytu to 5000 zł. I po drugie, wypłata środków jest możliwa dopiero po dokończeniu procesu rejestracji. Konto tymczasowe upoważnia jednak do odbierania bonusu powitalnego i skorzystania z kodu promocyjnego.

Jak zweryfikować swoje konto w Fortunie?

Po szybkiej rejestracji, konto tymczasowe w Fortunie będzie ważne przez 28 dni. W tym okresie można obstawiać zakłady, robić wpłaty, ale tak jak wspomnieliśmy wcześniej nie można wypłacać wygranych. Dopiero po zweryfikowaniu konta otrzymujemy status gracza stałego.

Jak zweryfikować swoje konto?

Należy zeskanować obustronnie lub zrobić zdjęcie swojego dowodu osobistego. Następnie zalogować się na swoje konto w Fortunie i przejść do zakładki “dokończ rejestrację” – pole to będzie podświetlone zielonym kolorem. Należy dołączyć skany lub zdjęcia dokumentu tożsamości, a także wpisać dodatkowe dane:

- numer konta bankowego

- numer dowodu osobistego

- adres zamieszkania

Fortuna

Po tym jak bukmacher otrzyma dokumenty i informacje nastąpi proces weryfikacji. Jeżeli wszystkie dane będą się zgadzały to konto zostanie pozytywnie zweryfikowane i będzie można się cieszyć grą bez limitów.

Fortuna stara się ułatwić graczom proces rejestracji konta oraz weryfikacji tożsamości. Poza tradycyjną opcją weryfikacji poprzez przesłanie skanu dowodu tożsamości, bukmacher umożliwia również weryfikację poprzez skorzystanie z usługi mojeID. Szybka, praktycznie natychmiastowa weryfikacja, odbywa się poprzez logowanie się gracza do systemu swojego banku. Usługa mojeID służy jedynie weryfikacji tożsamości. Bukmacher nie otrzymuje żadnych dodatkowych danych, a bank informacji na temat usług, z których gracz korzysta.

Ile trwa weryfikacja?

Na proces weryfikacji w Fortunie nie trzeba długo czekać. Na podany przy rejestracji adres mailowy, w przeciągu paru minut, przychodzi link weryfikacyjny, w który należy kliknąć. I tyle, gotowe. Jeżeli zakładasz konto w weekend może zdarzyć się, że na weryfikację trzeba będzie poczekać nieco dłużej, jednakże czas oczekiwania nie powinien przekroczyć godziny.

Podsumowanie

W Fortunie rejestracja nowego konta jest bardzo prosta. Wystarczy parę chwil i odrobina skupienia. Weryfikacja konta także trwa tylko kilka minut. Możliwość założenia konta tymczasowego jest świetnym rozwiązaniem. Jest to bardzo fajna opcja, dla tych, którzy chcą wypróbować tego operatora. W tym przypadku cały proces rejestracji zajmie jeszcze mniej czasu.

Metody płatności w Fortunie

Wpłacanie i wypłacanie pieniędzy u bukmachera Fortuna jest nieskomplikowane i nie powinno sprawiać trudności.

Jak wpłacić swój depozyt- instrukcja krok po kroku

- Wybierz metodę płatności Fortuna

- Wpisz kwotę jaką chcesz wpłacić na swoje iKonto

- Kliknij “Doładowanie konta”

- Zaakceptuj transakcję.

Środki pojawią się na Twoim koncie w kilka sekund.

W Fortunie depozyt może wynieść nawet 1 grosz. Operator nie ma minimalnej stawki doładowania konta.

Jakie są dostępne metody płatności?

Karty płatnicze (Visa, Mastercard)

Blik

Wpłata w punkcie stacjonarnym Fortuny

Przelew bankowy (Tpay, PayU)

Portfel internetowy (Skrill)

Fortuna

Jak wypłacić swoją wygraną?

Istnieje jedynie jedna opcja wypłaty środków u tego bukmachera, a mianowicie przelew na konto, którego numer podajemy podczas rejestracji konta.

- Aby to zrobić musisz:

- Zalogować się na swoje konto eFortuna

- Wejść w “Profil użytkownika” i wybrać opcję “Wypłać”

- Wpisać sumę jaką chcesz wypłacić i potwierdzić wypłatę środków na konto bankowe.


Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.