8.8 / 10
226 GŁOSÓW

forBET

Typer.pl / Bukmacherzy / forBET
skopiowałeś kod TYPERPL wykorzystaj go na stronie forBET i odbierz dodatkowe bonusy!

forBET Zakłady Bukmacherskie to spółka z siedzibą w Warszawie założona w 2016 roku. Od tego roku posiada licencję na prowadzenie zakładów online, od 2018 roku natomiast firma uzyskała pozwolenie na prowadzenie działalności również w punktach naziemnych.

Bukmacher oferuje zakłady na zdarzenia sportowe, zakłady na żywo oraz sporty wirtualne. Gracz może obstawiać przez stronę internetową iforbet.pl, aplikację mobilną i w blisko 90 punktach naziemnych.

forBET Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o.

Ul. Królewska 18

00-103 Warszawa

[email protected]

Nr licencji: PS4.6831.10.2016

forBET czynnie wspiera polski sport, jest głównym sponsorem Arki Gdynia, ŁKS Łódź, Warsaw Sport Group, a także oficjalnym partnerem Polskiego Związku Tenisa, AMP Futbol, strategicznym sponsorem Rakowa Częstochowa oraz organizacji x-kom AGO.

Bogata oferta zakładów oraz dyscyplin sportowych, a także wysokie kursy to elementy, które powodują, że z forBET korzysta ogromna liczba graczy. To bukmacher wiarygodny, legalny, który nie tylko zarabia, ale również inwestuje w polski sport. Dodatkowo zapewnia wiele atrakcji dla nowych i zaawansowanych użytkowników. Zdecydowanie warto dołączyć do ich grona.

Rejestracja konta w forBET

Wymagania co do założenia konta w forBET są praktycznie takie same, jak u innych legalnych polskich bukmacherów internetowych. Jak założyć konto w BETFAN?

Wejdź na stronę bukmachera poprzez nasz link i kliknij “Rejestracja” w prawym, górnym rogu.

Uzupełnij swoimi danymi pierwszy formularz. Wpisz adres email, nazwę użytkownika i nadaj hasło. Musisz wyrazić też niezbędne zgody.

W następnym kroku uzupełnij swoje imię, nazwisko, numer telefonu, adres, wybierz walutę i obywatelstwo.

W ostatnim kroku musisz podać swoją datę urodzenia oraz PESEL, a także wybrać dokument służący do weryfikacji Twoich danych. Może to być dowód osobisty lub paszport. Następnie wyślij wyraźne zdjęcie lub skan jego obu stron. Podaj również numer konta bankowego. Musi to być konto, którego jesteś właścicielem. Tylko na ten rachunek bankowy będą mogły być w przyszłości wypłacane Twoje wygrane.

Weryfikacja konta w forBET

Weryfikacja trwa maksymalnie 30 minut. Jeśli jednak przeprowadzasz ją poza godzinami pracy biura, czyli 8-24, wówczas może ulec wydłużeniu.

forBET przygotował dla swoich klientów możliwość natychmiastowego zasilenia konta za pośrednictwem przelewu bankowego w ponad 30 różnych bankach. Wpłaty na konto gracza w serwisie forBET można dokonać za pośrednictwem jednej z dostępnych metod płatności:

Czas realizacji kilka minut, 24h/ 7 dni w tygodniu. Brak dodatkowych opłat i prowizji.

Czas realizacji w kilka minut, 24h/ 7 dni w tygodniu. Brak dodatkowych opłat i prowizji. Możliwość skorzystania z szybkich przelewów. Możliwość wpłaty poprzez portmonetkę elektroniczną.

Czas realizacji kilka minut, 24h/ 7 dni w tygodniu. Brak dodatkowych opłat i prowizji. Możliwość wygenerowania blankietu do zapłaty offline.

Portmonetki elektroniczne, dostępne poprzez system wpłat DOTPAY

Portmonetki elektroniczne, dostępne poprzez system wpłat DOTPAY

Zasilenie konta jest możliwe dla zarejestrowanych graczy forBET, którzy ukończyli 18 rok życia.

Aby zasilić konta gracza należy zalogować się na stronie forBET, kliknąć w „Wpłaty/wypłaty” w górnej części strony.

Wypłaty

Aby wypłacić środki ze swojego konta na rachunek bankowy należy kliknąć w ikonę „Wypłaty” na swoim koncie gracza.

Usługa QUICK PAY umożliwia dokonanie ekspresowej wypłaty 7 dni w tygodniu, w godzinach 08:00 - 23:00. Wypłaty środków z konta gracza na prywatne konto bankowe są realizowane w ciągu zaledwie 30 minut.

Jeżeli posiadasz rachunek w innym niż wymienione powyżej banki, wypłata zostanie zaksięgowana w ciągu maksymalnie 1-2 dni roboczych.Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.