8.6 / 10
210 GŁOSÓW

ETOTO

Typer.pl / Bukmacherzy / ETOTO
skopiowałeś kod TYPERPL wykorzystaj go na stronie ETOTO i odbierz dodatkowe bonusy!

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie to firma działająca na polskim rynku od 2011 roku, a jej siedziba znajduje się w Warszawie. Sprzedaż zakładów realizowana jest poprzez punkty na terenie całego kraju, a jest ich około 20 oraz w Internecie i przez aplikację mobilną.

Przedmiotem działalności E-TOTO jest organizowanie zakładów na wyniki wydarzeń sportowych, społecznych (np. rozdanie Oscarów) i politycznych (np. wybory prezydenckie). Obok najpopularniejszych sportów takich jak piłka nożna czy siatkówka E-TOTO oferuje również zakłady na mniej popularne dyscypliny sportowe w Polsce, a mianowicie futbol amerykański, snooker czy kabaddi.

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.

ul. Żurawia 8

00-503 Warszawa

Nr licencji: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 (przedłużonego decyzją z dnia 29 września 2020 roku o numerze PS4.6831.2.2020)

Rejestracja konta w eToto

Zakładanie konta w ETOTO jest krótkim, łatwym i wygodnym procesem. Jak większość legalnych bukmacherów ETOTO udostępniło możliwość tzw. szybkiej rejestracji dzięki czemu założenie konta odbywa się w kliku krokach. Na tym koncie można wpłacić depozyt i rozpocząć grę, ale dopiero po pełnej rejestracji (wysyłka skanu dowodu osobistego) gracz może dokonać wypłaty i skorzystać z wszystkich dostępnych promocji.

Kliknij w link, przejdź na stronę ETOTO i kliknij w prawym, górnym rogu “Złóż konto”.

Wprowadź podstawowe dane

Wpisz adres email, podaj hasło oraz kod bonusowy i kliknij “Kontynuuj”.

Wpisz dane kontaktowe

Wpisz swoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz pesel i kliknij “Kontynuuj”.

Wybierz login i hasło

Wpisz wybrany login oraz bezpieczne hasło. Ustaw limity i zakończ rejestrację.

Weryfikacja konta

Tak jak wspominaliśmy wcześniej, aby pełnoprawnie korzystać ze swojego konta należy je zweryfikować, dodając skan dowodu osobistego lub paszportu.

Po zalogowaniu się na konto prześlij fotokopię ważnego dokumentu tożsamości za pośrednictwem przeznaczonego do tego formularza. Znajdziesz go w opcjach swojego konta. W przypadku pozytywnej weryfikacji danych Twoje konto tymczasowe zmieni się w konto stałe, o czym zostaniesz poinformowany drogą mailową. Weryfikacja eTOTO zazwyczaj trwa kilkadziesiąt minut, chyba, że dokonujesz jej poza godzinami pracy biura obsługi klienta (09:00 – 22:00). Wówczas może się ona przedłużyć.

Rejestracja przez telefon

Rejestracji możesz dokonać również przy użyciu aplikacji mobilnej. Zakładanie konta wygląda niemal identycznie, jak w przypadku korzystania z regularnego serwisu eTOTO. Po zainstalowaniu aplikacji kliknij przycisk "Załóż konto” i postępuj zgodnie z opisanymi wcześniej krokami.

Wpłaty

Minimalna kwota wpłaty w eTOTO to 1 zł. Bukmacher ani pośrednicy nie pobierają prowizji za wpłatę. Aby wpłacić pieniądze należy kliknąć przycisk WPŁATA na koncie gracza. Gracze mogą skorzystać z następujących metod płatności:

  • Przelewy24
  • karty kredytowe/debetowe (VISA, MasterCard)
  • BLIK
  • Paysafecard

Czas oczekiwania na wpłatę wynosi kilka minut.

Wypłaty

Wygrane pieniądze z konta eTOTO wypłacić można przy użyciu jednej metody – przelewu bankowego na osobisty rachunek. Minimalna kwota wypłaty to 1 zł. Aby wypłacić pieniądze, kliknij przycisk WYPŁATA na koncie gracza. Każda wypłata musi być zaakceptowana przez Dział Płatności eTOTO. Procedura trwa maksymalnie 12 godzin, ale w praktyce wypłaty realizowane są na bieżąco.


Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.