8.3 / 10
189 GŁOSÓW

BetX

Typer.pl / Bukmacherzy / BetX
skopiowałeś kod TYPERPL wykorzystaj go na stronie BetX i odbierz dodatkowe bonusy!

BetX Zakłady Sportowe to kolejny nowy bukmacher na polskim rynku. Rozpoczął swoją działalność na początku 2020 roku i działa pod domeną ebetx.pl, a jego siedziba mieści się w Warszawie. Na ten moment BetX działa tylko online, ponieważ na działalność i punkty naziemne nie otrzymał jeszcze zgody.

BetX mimo krótkiej działalności zdążył zostać sponsorem TS Podbeskidzie, a także laureatem nagrody VICTORIA 2020.

BetX Polska Sp. z o.o

ul. Batorego 5

43-300 Bielsko-Biała

Nr licencji PS4.6831.30.2017

Rejestracja konta w Betx

Aby założyć konto w BetX należy mieć ukończone 18 lat, czyli być osobą pełnoletnią, dysponować dokumentem potwierdzającym tożsamość, mieszkać na terenie Polski oraz posiadać konto bankowe założone na własne nazwisko. Jeżeli spełniamy te cztery warunki, możemy założyć konto u tego bukmachera. Cała procedura jest prosta, zawarta w kilku krokach. Poniżej szczegółowo opiszemy cały ten proces.

Jak założyć konto w Betx?

Założenie konta u tego bukmachera jest bardzo proste. Wystarczy kilka kroków i kilka minut, aby wykonać cały proces.

Wejdź na stronę ebetx.pl

Kliknij na przycisk “Rejestracja”

Przejdziesz do formularza rejestracyjnego.

Wypełnij formularz rejestracyjny

W pierwszym etapie rejestracji niezbędne będzie podanie nazwy użytkownika, hasła, adresu e-mail oraz numeru telefonu. W tym miejscu wpisujesz też kod promocyjny: TYPER.PL. Następnie klikasz “DALEJ”.

Uzupełnij dane osobowe w drugim formularzu.

Podaj swoje imię, nazwisko, pesel, płeć i datę urodzenia, a także adres. Bukmacher wymaga także odpowiedzi na pytanie czy jesteś osobą zajmującą stanowisko polityczne. Po uzupełnieniu wszystkich pól klikamy “DALEJ”.

Uzupełnij formularz dotyczący bezpieczeństwa.

Z listy należy wybrać pytanie zabezpieczające oraz podać na nie odpowiedź, a także zaznaczyć wymagane zgody. Następnie klikamy “REJESTRACJA”.

Teraz możesz dokończyć zakładanie konta, aktywując link, który otrzymasz na podany adres email.

Jak zweryfikować swoje konto?

Po dokonaniu rejestracji masz 30 dni na całkowitą aktywację konta. Aby tego dokonać należy wykonać kilka czynności:

Prześlij obraz swojego osobistego dokumentu tożsamości

Dodaj swój numer konta bankowego

Przedstaw źródło swoich dochodów

Ustaw limity użytkownika.

Weryfikacja potrwa kilka minut. Po tym czasie będzie można w pełni korzystać ze swojego konta u tego bukmachera: dokonywać wpłat, obstawiać zakłady, wypłacać swoje wygrane.

Podsumowanie

Założenie i prowadzenie konta u bukmachera BetX jest całkowicie bezpłatne. Rejestracja wymaga jedynie kilku prostych kroków, które nie powinny stanowić problemu dla przyszłego gracza. Na weryfikację i pełną aktywację konta użytkownik ma 30 dni. Dopiero wtedy będzie mógł w pełni korzystać z oferty buka.

Metody płatności w Betx

Łatwość dokonania wpłaty i wypłaty środków to bardzo ważny aspekt, na który zwraca uwagę wielu graczy. Lista metod płatności w BetX jest raczej skromna, porównując to z innymi, działającymi odrobinę dłużej bukmacherami. Być może młoda firma potrzebuje czasu na dopracowanie swojej oferty.

Jak wpłacać depozyt w BetX?

Aktualnie jedyną obsługiwaną przez bukmachera metodą wpłaty jest DotPay. BetX zapowiada także wprowadzenie wkrótce opcji Przelewy24. Na stronie znajdziemy również logotypy Blik, Visa, Mastercard i Revolut, co może sugerować, że metody te również zostaną wkrótce uruchomione.

BetX zapewnia również, że wpłata zaksięgowana zostanie na koncie maksymalnie do 15 minut.

Lista banków, które oferują szybkie przelewy w Dotpay obejmuje między innymi:

  • mBank,
  • Inteligo,
  • MultiBank
  • Bank Zachodni WBK
  • ING Bank Śląski,
  • Pekao24,
  • Santander,
  • Credit Agricole,
  • PKO BP,
  • BNP Paribas.

Jakie są sposoby swoich wygranych?

Jak każdy legalny bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów BetX może wypłacać środki klientów tylko poprzez przelew bankowy.

Uwagę zwraca bardzo obszerna lista banków, które działają w systemie tzw. szybkich przelewów. To wszystkie czołowe krajowe banki, m.in. Santander, PKO BP, ING, Pekao, Credit Agricole, GetIn Bank czy Bank Ochrony Środowiska. Wypłaty z tych banków dostępne są przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.

Należy jednak pamiętać, że szybka wypłata przez całą dobę i 7 dni w tygodniu nie jest możliwa we wszystkich bankach.

Jak wygląda Cash-out w BetX?

Użytkownicy BetX mogą skorzystać z opcji “częściowa wypłata”. Umożliwia ona wypłacenie zakładu w całości lub częściowo w dowolnie wybranym przez siebie momencie.

Bukmacher zaznacza jednak, że funkcja ta może nie być dostępna przy wszystkich kuponach. Sygnałem informującym o dostępności tej opcji przy danym kuponie, będzie znajdujący się przy nim przycisk “Wypłaty”.

Jakie są limity wpłat i wypłat?

W BetX limity są ustawione na bardzo przystępnym dla graczy poziomie. Minimalna wpłata musi wynosić 5 zł, by została zaakceptowana. Maksymalna kwota, do jakiej można dokonać wpłaty, nie została określona.

Co do wypłat z konta, minimalna możliwa w BetX wypłata to 1 zł. Maksymalnej kwoty dla wypłaty, tak jak w przypadku wpłat, nie określono. Warto jednak pamiętać, że w BetX maksymalna wygrana z jednego kuponu to 300 000 zł, nawet jeśli stawka i kurs dawałaby w teorii wyższe pieniądze.Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.