9.0 / 10
245 GŁOSÓW

BETFAN

Typer.pl / Bukmacherzy / BETFAN
skopiowałeś kod TYPERPL wykorzystaj go na stronie BETFAN i odbierz dodatkowe bonusy!

BETFAN

BETFAN to marka, która istnieje na rynku od 2018 roku, ale swoją działalność rozpoczęła rok później. To jeden z młodszych stażem bukmacherów na polskim rynku, który swoją siedzibę ma w Warszawie. Zakłady można zawierać przez jego stronę internetową oraz aplikację mobilną, ale wyłącznie dla telefonów z systemem Android.

BETFAN Sp. z o.o.

Ul. Śmiała 26

01-523 Warszawa

Nr licencji PS4.6831.3.2018

Rejestracja konta w BETFAN

Założenie konta u tego bukmachera jest bardzo proste. Wystarczy kilka kroków, aby wykonać cały proces.

Wejdź na stronę betfan.pl

Betfan

-Skorzystaj z naszego linku na stronę bukmachera.

- Kliknij na żółty przycisk “OTWÓRZ KONTO”, znajdujący się w prawym, górnym rogu

- Przejdziesz do formularza rejestracyjnego.

Wypełnij formularz rejestracyjny

Niezbędne będzie podanie jedynie adresu email, hasła i numeru telefonu. Musisz także zaakceptować wymagane zgody i kliknąć “DALEJ”.

Uzupełnij dane i wpisz kod aktywacyjny

Po naciśnięciu “DALEJ” pojawi się kolumna, w której trzeba uzupełnić swoje dane: imię, nazwisko, numer pesel. Wpisać kod aktywacyjny, który dostaniesz smsem na podany wcześniej numer telefonu oraz zaakceptować zgodę. Wpisz także hasło TYPERPL w miejscu “KOD PROMOCYJNY”. Następnie wystarczy kliknąć “OTWÓRZ KONTO” i konto tymczasowe jest już utworzone.

Betfan Konto tymczasowe w BETFAN

Szybka rejestracja w BETFAN to przejście kolejnych kroków zakładania konta bez jego późniejszej weryfikacji. Pozwala ona na otwarcie BETKonta tymczasowego, które jednak ma swoje ograniczenia. Przede wszystkim obowiązuje w nim limit stawek, za które gracz może zawierać zakłady wzajemne. Z BETKonta tymczasowego nie ma także możliwości wypłaty środków, a maksymalna wysokość stawek, za które gracz może zawierać zakłady to 5000 zł. W związku z taką konstrukcją rejestracji każdy nowy użytkownik automatycznie tworzy konto tymczasowe. Aby zmienić je na BETKonto Pełne, należy zalogować się na konto tymczasowe i dokonać weryfikacji swojej tożsamości, wykonując w tym celu kolejne kroki. Dopiero BETKonto pełne zapewnia pełną funkcjonalność serwisu, umożliwiającą graczowi m.in. brak limitu na wysokość stawek oraz możliwość wypłaty zgromadzonych na koncie środków, w tym oczywiście wygranych.

Jak zweryfikować swoje konto?

Po zalogowaniu się na swoje konto należy przejść do ustawień konta i kliknąć przycisk „Dokończ”. W tym miejscu należy załączyć skany obu stron dokumentu tożsamości, czyli dowodu osobistego lub paszportu. Należy także podać źródło środków przeznaczonych na obstawianie zakładów (np. umowa o pracę, oszczędności). Jeśli przy pierwszej wpłacie gracz nie skorzystał z przelewu bankowego, musi również podać numer rachunku, na który chce otrzymywać wypłaty. Po wykonaniu tych kilku czynności, w ciągu kilkunastu minut, pracownik serwisu potwierdzi dane i aktywuje pełne konto.

Betfan Podsumowanie

Powyższy artykuł mówi o tym, jak zarejestrować konto na stronie bukmachera BETFAN w szybki i łatwy sposób. Użytkownicy mogą skorzystać z opcji szybkiej rejestracji bez dowodu, która umożliwia obstawianie zakładów i dokonywanie wpłat. Aktywacja konta przy pomocy skanu lub zdjęcia dokumentu tożsamości jest jednak konieczna by uzyskać dostęp do wszystkich funkcji serwisu.

Metody płatności w Betfan

Bukmacher BETFAN, który wybrał sobie na twarz marki znanego strongmana Mariusza Pudzianowskiego, to jedna z czołowych marek na polskim rynku zakładów sportowych. W niniejszym artykule przeanalizujemy dostępne w BETFAN metody płatności i sprawdzimy, jakie są limity płatności u tego bukmachera.

Jak wpłacić swoje środki w BETFAN?

Wpłacanie depozytu u tego bukmachera nie jest trudne i trwa tylko chwilę.

Zaloguj się na betfan.pl

Kliknij na przycisk „Wpłata” widoczny na górze strony

Wprowadź kwotę depozytu (min. 2 zł)

Potwierdź przyciskiem „Doładuj”

Wybierz jedną z dostępnych metod płatności

Sfinalizuj transakcję.

Metody płatności w BETFAN

Wpłaty u tego bukmachera można dokonać na kilka dogodnych sposobów:

BLIK

Przelewy24

Karty płatnicze Visa/ Mastercard

Paysafecard

Bukmacher nie ma swoich oddziałów stacjonarnych i jego oferta koncentruje się wyłącznie na Internecie. Wpłaty nie można więc dokonać gotówką.

Betfan Jak odebrać swoją wygraną od BETFAN?

Zaloguj się na swoje konto

Kliknij na górze strony przycisk ze swoimi inicjałami

Przejdź do zakładki „Mój profil”

W sekcji „Wypłaty” wprowadź kwotę, którą chcesz wypłacić (min. 2 zł)

Zatwierdź wypłatę hasłem do swojego konta.

W BETFAN wypłata powinna przyjść na rachunek bankowy nawet w kilkanaście minut. Pod warunkiem jednak, że zleci się ją w godzinach księgowania, a więc codziennie od 8:00 do 24:00.

Betfan

Cash out w BETFAN

Praktycznie wszystkie zakłady mogą wziąć udział w Cash out, nie ważne czy SOLO czy AKO, LIVE czy PREMATCH. Jeżeli zakład na kuponie nie jest rozliczony jako przegrany i każdy typ jest wciąż w ofercie, wówczas można skorzystać z Cash out’u. Minimalna stawka uprawniająca do Cash out’u to 2 zł.

Betfan Limity płatności

Bukmacher nie pobiera dodatkowych opłat czy prowizji podczas wykonywania płatności. Wszystkie dostępne w BETFAN metody są aktywne całą dobę, dodatkowo minimalna wpłata depozytu to 1 zł.

Wypłata natomiast dostępna jest od minimalnej kwoty 10 zł dla szybkich wypłat.Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.