9.3 / 10
270 GŁOSÓW

betcris

Typer.pl / Bukmacherzy / betcris
skopiowałeś kod TYPERPL wykorzystaj go na stronie betcris i odbierz dodatkowe bonusy!

Betcris

Firma Betcris to nowy legalny bukmacher na polskim rynku, który zapewnia ochronę danych osobowych, dlatego nie musisz martwić się o nic martwić. Wszelkie procedury zostały narzucone przez Ministerstwo Finansów dla zapewnienia bezpieczeństwa rejestracji konta. Utworzyć konto może tylko osoba pełnoletnia.

Betcris Polska Sp. z o.o.

ul. Podolska 21

81-321 Gdynia

Nr licencji PS4.6831.1.2019

Rejestracja konta w Betcris

Założenie konta u tego bukmachera składa się z kilku prostych kroków, po pierwsze:

 • Po wejściu na betcris.pl, w prawym, górnym rogu zobaczysz napis “Zarejestruj się” na żółtym tle
 • Kliknij w napis

 • Wyświetli Ci się krótki formularz rejestracyjny, Zarejestruj się z kodem TYPERPL
 • Podaj swój adres e-mail, login, hasło oraz numer telefonu, na który otrzymasz kod weryfikacyjny po naciśnięciu “pobierz kod”.
 • Wpisz kod weryfikacyjny przesłany sms’em przez Betcris. Będzie się on składał z czterech cyfr. Następnie kliknij “Dalej”.

Wypełnij kolejne dane

Wpisz imię, nazwisko, pesel oraz wybierz obywatelstwo i wskaż skąd będą pochodzić wpłacane przez Ciebie środki pieniężne.

Kliknij “Dalej”

Ustaw osobiste ograniczenia

Jeśli boisz się, że będziesz typował zbyt często lub wpłacał zbyt duże depozyty, to masz możliwość ustawienia własnych limitów, takich jak dzienny i miesięczny limit stawek oraz czas gry w godzinach. Podaj także swoją datę urodzenia i wybierz, czy chcesz otrzymywać od powiadomienia od bukmachera. By utworzyć konto, musisz koniecznie zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Na koniec wybierz “Aktywuj”

Utworzyłeś w tym momencie swoje konto tymczasowe

Możesz logować się na stronie i w aplikacji, dokonywać wpłaty, stawiać kupony i wygrywać! To dobry moment, by przetestować funkcjonalność bukmachera. Ważność twojego konta tymczasowego wynosi maksymalnie 90 dni, przed upływem tego czasu będziesz musiał przejść na konto stałe, dzięki czemu pozbędziesz się wszystkich limitów i będziesz mógł wypłacać środki.

Przejdź na konto stałe

Aby korzystać z wszystkich możliwości, jakie daje Betcris, musisz przemienić swoje konto z tymczasowego na stałe. Należy w tym celu zweryfikować swoje dane, podając numer konta bankowego oraz załączyć skany/zdjęcia twojego dowodu osobistego i paszportu. Pamiętaj, że twoje dane są bezpieczne, a bukmacher potrzebuje ich tylko w celu potwierdzenia twojej pełnoletności.

Zaloguj się do swojego konta i wejdź do zakładki "Mój Profil"

Wprowadź wymagane dane oraz dodaj załącznik z obiema stronami prawdziwego dokumentu tożsamości w formacie JPG, PNG, GIF lub PDF nieprzekraczającym 3MB.

Poczekaj aż firma zweryfikuje twoje konto

Gdy pracownicy Betcris sprawdzą poprawność twoich danych i dokumentów, będziesz mógł zacząć korzystać z wszystkich funkcji i stawiać swoje kupony.

Podsumowanie

Na swój adres e-mail powinieneś dostać potwierdzenie utworzenia konta. Rejestracja w Betcris jest wyjątkowo przejrzysta oraz darmowa. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z zakładami, to mamy nadzieję, że nasz artykuł pomógł Ci w przejściu etapu rejestracji. Powodzenia, typerzy!

Jak wpłacić swoje środki w Betcris

Wpłacanie depozytu u tego bukmachera nie jest trudne i trwa tylko chwilę.

 • Zaloguj się na betcris.pl
 • Kliknij depozyt na górze strony
 • Wybierz Przelewy24
 • Wprowadź kwotę depozytu (min. 10zł)
 • Potwierdź przyciskiem „Zatwierdź”
 • Wybierz jedną z dostępnych metod płatności

Metody płatności

Wpłaty u tego bukmachera można dokonać za pomocą Blika, platformy Skycash oraz strony Przelewy24.

Wpłaty depozytu można dokonać tylko internetowo.

Jak wypłacać pieniądze na Betcris?

Bukmacher realizuje przelewy codziennie w godzinach 9:00-17:00, a wypłacone przez Ciebie środki znajdą się natychmiast po zaksięgowaniu ich w twoim banku.

Dodatkowe informacje

 • Minimalny depozyt wynosi 10 PLN;
 • Maksymalny jednorazowy depozyt wynosi 10 000 PLN;
 • Minimalna wypłata wynosi 20 PLN;
 • Maksymalna jednorazowa wypłata wynosi 100 000 PLN;
 • Bukmacher nie pobiera żadnych opłat za wpłaty i wypłaty.


Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.