9.4 / 10
288 GŁOSÓW

Betclic

Typer.pl / Bukmacherzy / Betclic
skopiowałeś kod TYPERPL wykorzystaj go na stronie Betclic i odbierz dodatkowe bonusy!

Betclic

Betclic Zakłady Bukmacherskie to legalny bukmacher i czołowa europejska marka o zasięgu globalnym. Od lat jest liderem rynków we Francji i Portugalii, a od lipca 2019 roku jest dostępny także dla klientów w Polsce.

Od początku mocno angażuje się we wspieranie sportu. Sponsoruje drużynę Piasta Gliwice oraz reprezentację Polski w siatkówce. Betclic w przeszłości wspierał także Lechię Gdańsk (2019 rok), a od sierpnia 2020 roku jest sponsorem federacji sztuk walk Fame MMA.

BEM Operations Limited

Level 3, Tagliaferro Business Centre, Gaiety Lane, Sliema SLM

1551; Malta

Nr licencji PS4.6831.11.2017

Rejestracja konta w Betclic

Betclic to bukmacher, który powrócił na polski rynek zakładów wzajemnych. Jak u każdego legalnego buka, tak i w Betclic, aby skorzystać z oferty potrzebna jest rejestracja konta. Przejście przez proces rejestracji jest warunkiem koniecznym dla każdego użytkownika. Na szczęście, aby założyć konto w Betclic nie trzeba mieć zaawansowanej wiedzy. Potrzebne będzie jedynie wypełnienie formularza rejestracyjnego, który znajduje się na betclic.pl. Firma Betclic przygotowała dla swoich klientów prostą rejestrację, przez którą razem z kodem promocyjnym można bardzo szybko przejść.

Jak założyć konto w Betclic?

Założenie konta u tego bukmachera wymaga wykonania trzech prostych kroków, ale najpierw

Po wejściu na betclic.pl, w prawym, górnym rogu ujrzysz czerwony przycisk “Zarejestruj się”.

Wypełnij formularz rejestracyjny

Należy uzupełnić go danymi: imię, nazwisko, data urodzenia, adres e-mail oraz zaakceptować zgody.

Uzupełnij swoje dane w drugim formularzu

Musisz wpisać w nim swój pesel, adres oraz numer telefonu i kliknąć “Następny”.

Uzupełnij swoje dane w trzecim formularzu.

Nadaj nazwę użytkownika, hasło, dodatkowe pytanie bezpieczeństwa (wybierasz z gotowej listy) oraz wpisujesz kod promocyjny TYPERPL. Następnie klikasz “Zapisz się”.

Po poprawnym wpisaniu wszystkich danych i kliknięciu “zapisz się”, na stronie ukaże się tabela z limitami na grę – maksymalnym dziennym, miesięcznym i limity czasowe. Możesz wybrać z przygotowanych i ustalonych limitów – POCZĄTKUJĄCY, AMATOR oraz EKSPERT, ale możesz również wpisać swoje propozycje. Pamiętaj, że aktualizacja tych limitów będzie aktywna po okresie trwającym od 24 godzin do 3 miesięcy. Obniżenie limitów następuje natychmiast.

Konto tymczasowe w Betclic

Rejestrując się na stronie Betclic, otwierasz Konto Tymczasowe. Obejmuje ono możliwość dokonywania wpłat, zawieranie i rozliczanie zakładów. Jednak maksymalna łączna kwota stawek przeznaczonych na grę nie może przekroczyć 5000 zł. Nie można również wypłacać żadnych środków. Konto Tymczasowe otwierane jest na maksymalnie 90 dni. Po tym okresie należy przejść na Konto Stałe, aby dalej móc korzystać z oferty bukmachera.

Jak zweryfikować swoje konto w Betclic?

Jeśli poprawnie zostały wykonane trzy kroki rejestracji, to utworzono konto tymczasowe. Pozwala ono na dokonywanie wpłat, ale nie można na nim zawierać zakładów ani korzystać z żadnych usług bukmachera. Aby stać się posiadaczem konta stałego, należy przejść proces weryfikacji. W tym celu na swoim koncie gracza trzeba przejść do zakładki “MOJE DOKUMENTY”. Przesłać zdjęcie lub skan ważnego dokumentu tożsamości, dowodu lub paszportu, a także wprowadzić dane dotyczące konta bankowego. To właśnie na to konto będą wypłacane w przyszłości wygrane.

Skorzystaj z kodu TYPERPL

Po przesłaniu dokumentu pracownicy Betclic sprawdzą zgodność danych z tymi podanymi podczas rejestracji konta. Po zakończeniu weryfikacji otrzymasz potwierdzenie mailem. Weryfikacja konta w Betclic zwykle trwa kilka minut.

Podsumowanie

W Betclic rejestracja możliwa jest zarówno za pośrednictwem strony internetowej, jej wersji mobilnej, a także z poziomu aplikacji mobilnej. We wszystkich trzech platformach formularz rejestracji wygląda niemalże identycznie. Sam formularz rejestracyjny jest bardzo intuicyjny, zawarty w trzech prostych krokach. Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z zakładami, to nic trudnego. Wszystko jest czytelne i łatwe do uzupełnienia.

Tak jak u wielu buków Betclic posiada rejestrację konta tymczasowego, która jest dobrym rozwiązaniem dla jeszcze niezdecydowanych graczy.

Metody płatności w Betclic Bukmacher Betclic zapewnił swoim użytkownikom najbardziej popularne metody płatności. Jednakże do zapewnienia pełnowymiarowej usługi pod kątem wpłat i wypłat przydałoby się jeszcze co najmniej kilka dostępnych na rynku metod. W tym artykule przyjrzymy się jak przebiegają płatności w Betclic. Jak wpłacić swój depozyt?

Zaloguj się na swoje konto

Przejdź do okna wpłaty (przycisk znajdziesz w miejscu przycisku logowania)

Określ wielkość depozytu

Wybierz metodę płatności

Zaakceptuj wpłatę

Zatwierdź transakcję w systemie bankowym

Metody płatności w Betclic

Operator nie oferuje zbyt wielu metod wpłat, a każda z nich ma swoje wymogi i ograniczenia. Szczegóły znajdują się w poniższej tabeli.

Metoda wpłaty Kwota Prowizja Czas realizacji
Przelewy24 1-100 tyś. zł brak natychmiast
Karta Visa/Mastercard 30-100 tyś. zł brak natychmiast
Przelew tradycyjny 1-100 tyś. zł brak 24-72 godziny

Niestety, w polskiej wersji Betclic płatności są dużo mniej urozmaicone niż na międzynarodowej stronie. U nas jest ich wręcz dwukrotnie mniej.

Jak dokonać wypłaty w Betclic?

Zaloguj się na swoje konto

Przejdź do zakładki „Moje Konto”

Wpisz kwotę, którą chcesz otrzymać i sposób wypłaty

Zatwierdź transakcję

Wypłaty wygranych w Betclic

W Betclic wypłaty można dokonać wyłącznie poprzez przelew bankowy. Jest to związane z wymaganiami stawianymi przez polskie prawo. Aby stać się legalnym bukmacherem z licencją, trzeba umożliwiać wypłacanie pieniędzy tylko na ten jeden akceptowalny sposób.

Ważny jest również fakt, że bukmacher Betclic na żądanie użytkownika zobowiązany jest wystawić zaświadczenie o wygranej. Zgodnie z ustawą hazardową zaświadczenie wydawane jest imiennie, a aby je otrzymać trzeba skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Bukmacher zastrzega sobie w regulaminie, że na wystosowanie wniosku o wydanie zaświadczenia gracz ma12 godzin od wygranej lub wypłaty wygranej.

Zaświadczenie o wygranej zostanie wydane w ciągu 24 godzin od złożenia wniosku. Odebranie dokumentu możliwe jest w punktach naziemnych wskazanych przez Betclic. Wynika to z faktu, gdyż na dokumencie trzeba złożyć własnoręczny podpis.

Zaświadczenie to jest szczególnie ważne w przypadku wygranej powyżej kwoty 2 280 zł. Taka wygrana podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Ma to miejsce z związku z obowiązującym w Polsce prawem podatkowym.

Limity w płatnościach

W Betclic metody płatności mają różne limity. Minimalna wpłata przy użyciu Przelewy24 lub zwykłych przelewów bankowych wynosi 1 zł. W przypadku kart płatniczych jest to 30 zł

Wpłata może wynieść maksymalnie 100 000 zł, niezależnie od wybranej metody.

W Betclic wypłaty również opatrzone są pewnym limitem. Minimalna kwota wypłaty wynosi 1 zł, maksymalna to z kolei aż 100 000 zł.

Aby wypłacić sumy większe niż 100 000 zł trzeba je rozłożyć na kilka płatności.

Cash out w Betclic Cashout w Betclic pozwala zakończyć kupon bez oczekiwania na wyniki wszystkich spotkań. Jest dostępny tak samo dla kuponów pojedynczych, jak i AKO. U tego bukmachera można dokonać Cashoutu także wtedy, gdy jego kwota jest niższa od stawki, za jaką gracz obstawił swój kupon. Kiedy można użyć Cashout’u?
  • Obstawiając kupon pojedynczy lub AKO, na zakłady przedmeczowe, jak i zakłady na żywo,
  • Gdy kupon nie zawiera przegranego zakładu,
  • Gdy na kuponie pozostał więcej niż jeden nierozstrzygnięty zakład.
Cashout nie jest dostępny dla wszystkich wydarzeń- opcje te można sprawdzić w zakładce MOJE KUPONY na stronie bukmachera.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.